13.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Demolice v první dvacetiminutovce

0

Domácí Viktorie letos doma ještě neprohrála, ale na prvních dvacet minut by domácí nejraději brzy zapomněli. Po individuálních chybách prohrávali v sedmnácté minutě již 0:4. Poté se hra částečně vyrovnala, Viktorie snížila Karbanem, ale před poločasovým hvizdem opět prohrávala o čtyři góly. Do druhé půle domácí překopali sestavu a podařilo se korigovat na konečných 3:5. Více bohužel nestihli, protože AFK si výhru zkušeně pohlídalo.

FK Viktorie Velký Osek
Sekretář oddílu Martin Koška: Prohráli jsme si zápas sami během prvních dvaceti minut. Individuální hrubé chyby, které nás provázejí celý podzim a nevyvarují se jich ani zkušení matadoři, nás potopily. Sice jsme ještě snížili a v druhé půli bojovali, ale tentokrát to bylo málo. Kromě prvních dvaceti minut to byl vyrovnaný zápas.

AFK Pečky
Trenér František Hovorka: Domácí chtěli udržet neporazitelnost a potřebovali bodovat. Ale náš dobrý vstup přinesl rychlé vedení 0:4. Pak jsme trochu polevili a dovolili domácím snížit. Ale kluci to odbojovali a vezeme si důležité tři body.

P. Kalinec [-] - J. Karban [-] (65. S. Karban [-] ) , M. Koška [-] (65. J. Munia [-] ) , P. Špaček [-] , M. Koubek [-] , D. Adamec [-] , L. Černý [-] , Š. Šmiřák [-] (74. M. Munzar [-] ) , V. Bayer [-] (46. J. Adamec [-] ) , A. Sixta [-] (74. M. Černý [-] ) , J. Skala [-]

AFK Pečky
J. Drahoňovský [-] - M. Ružinský [-] , J. Malý [-] - M. Ontl [-] , M. Dolejš [-] (78. M. Havelka [-] ) , M. Modrovič [-] - Š. Růžička [-] (50. K. Pikner [-] ) - T. Plaček [-] , T. Chudoba [-] , M. Macháček [-] , J. Ontl [-] (46. T. Jedlička [-] )

ŽK: 27. L. Černý , 40. P. Špaček , 87. J. Adamec .
Místo: FK Viktoria Velký Osek. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Mucha Daniel - HOŠEK Václav (N), MACHÁČEK Václav (N).