9.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Žirovnice po remíze v Obratani vítězí

10

Další utkání 9. kola Poutník ligy se odehrálo v Žirovnici mezi domácím Slavojem B a hostujícím Sokolem Černovice. Domácí v minulém kole remizovali v Obratani, hosté vyhráli doma s Jiřicemi 4:3.

Důležité 3 body s čistým kontem jako bonus

V neděli se na Budíně odehrálo vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí juniorku Slavoje. Po minulém kole domácí byli odhodláni vyhrát, po remíze v Obratani. Mírnou převahu si domácí Slavoj vytvořil v obou poločasech a na konci toho prvního dokázal skórovat. Ve 40. minutě rohový kop Camrdy propadl velkým vápnem až k osamocenému Kořínkovi, který šancí nepohrdnul a s klidem míč poslal do sítě. Ve druhém poločase diváci mohli vidět nějaké šance na obou stranách, gól už ovšem nepadl a do šaten se odcházelo za výsledného stavu 1:0. 3 body tak zůstávají domácímu týmu.

FC Slavoj Žirovnice B
K. Suskó [-] (46. S. Koudelka [-] ) - T. Houška [-] , J. Pfauser [-] (71. V. Novotný [-] ) , D. Bezchleba [-] (46. P. Kolář [-] ) , J. Semotán [-] (46. M. Rušil [-] ) , M. Camrda [-] (67. V. Rušil [-] ) , O. Kolář [-] , M. Kořínek [-] , M. Jirsa [-] , P. Houška [-] , D. Bednář [-]

TJ Sokol Černovice
J. Pekař [-] - R. Pěnka [-] (46. J. Michálek [-] ) , J. Hromadník [-] (64. T. Pravda [-] ) , O. Hodina [-] , J. Vlach [-] , D. Růžička [-] , T. Kmeťo [-] , T. Kohout [-] , J. Kos [-] , M. Buček [-] , J. Filípek [-]

ŽK: 41. J. Pfauser , 59. T. Houška , 89. P. Kolář - 15. T. Kmeťo , 44. R. Pěnka , 59. J. Vlach , 79. J. Filípek .
Počet diváků: 124. Rozhodčí: SOUČEK Libor - KOLÁŘ Zdeněk (N), VOŠAHLÍK Karel (N).