26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Chotíkov si doma podal VS a zvítězil!

10

Zápas mezi Chotíkovem a VS patří mezi další 26. kola. Tento střet dopadl lépe pro domácí, kteří vyhráli.

První půle skončila vyrovnaně

Zápas už od samotného začátku začal lépe pro domácí. Hráli lépe jak po taktické, tak i po herní stránce. To potvrdilo to, že už v 20. minutě skórovali. O to se postaral Filip Vraštil. V 27. minutě ale srovnal David Dmitrovič na 1:1 a bylo vyrovnáno. Domácí dále hráli lépe, ale prozatím se jim nedařilo gólově prosadit. První půle tedy skončila stavem 1:1.

Druhá půle patřila Chotíkovu

Druhá půle začala lépe pro domácí. To potvrdil už v 53. minutě Jan Kastl, který poslal domácí do vedení 2:1. Filip Vraštil v 57. minutě vstřelil další branku a Chotíkov už vedl 3:1. Dalším střelcem byl Michal Rubáš, který zvýšil v 58. minutě na 4:1. O minutu později se připsal na střeleckou listinu opět Filip Vraštil, který zajistil skóre 5:1. Poslední střelou byla trefa Václava Kratochvíla, která skončila gólovým koncem. Chotíkov vyhrál 6:1 a spokojeně opustil trávník.

FC Chotíkov 1932 B
Miroslav Hauer, vedoucí mužstva: Dnešní zápas jsme zvládli na výbornou hlavně po taktické stránce a udrželi jsme se.

TJ Vodní stavby Plzeň
Martin Michálek, hráč: Spadli jsme. Koledovali jsme si celou sezónu a nezvládli poslední zápas. Je to hodně horký konec sezóny.

M. Plic [-] - Š. Kolesa [-] - J. Kastl [-] , L. Kaprál [-] (86. C. Dalakov [-] ) - A. Cirok [-] (86. D. Babka [-] ) - J. Pechler [-] (86. M. Vyskoč [-] ) , V. Kratochvíl [-] , P. Kolesa [-] (8. F. Vraštil [-] ) , L. Sedláček [-] , M. Rubáš [-] , D. Soukup [-]

D. Řezáč [-] - F. Mareš [-] , M. Ryba [-] , F. Roskovec [-] , Z. Wočadlo [-] - D. Dmitrovič [-] (65. R. Dlabal [-] ) , J. Feřstek [-] , M. Pytlík [-] , M. Mařík [-] , P. Masař [-] (8. M. Matoušek [-] ) - V. Kastl [-]

ŽK: 57. F. Vraštil - 4. M. Mařík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠAŠEK Jan - LHOTÁK Luděk, MĚŘIČKA Vojtěch.