7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Dačice zvládly souboj nováčku s Lodhéřovem

6. V. Leitkep , 16. R. Máša , 38. Š. Hric , 67. Š. Hric (p.) - 44. M. Nguyen
30

Až sedmé kolo Okresního přeboru přineslo souboj dvou nováčkou soutěže mezi Dačicemi a Lodhéřovem. Hosté chtěli opět získat tři body, v utkání však hráli prim hlavně domácí, kteří si vytvářeli šanci za šancí, mimo jiné se trefili hned čtyřikrát, což znamenalo pohodlnou výhru 4:1.

FK Dačice B
Vít Syrovátka (trenér): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a s chutí dát úvodní gól rychle, což se nám také povedlo, již v šesté minutě Vojta Leitkep vstřelil gól z velkého úhlu, o deset minut později se nám povedlo přidat další branku, poté naše hra trochu stagnovala a do kabin jsme šli za stavu 3:1 pro nás. Do druhého poločasu jsme nastoupili celkem aktivně, povedlo se nám vybojovat penaltu a následně ji proměnit. Soupeř z Lodhéřova byl kvalitní soupeř a jejich herní projev nevypadal, že by měli hrát o záchranu, bohužel se jim moc nedaří dostávat se do zakončení, ale věřím, že v průběhu sezóny nasbírají více bodů a posunou se v tabulce o něco výš.