12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Strmilov naděloval, Peči doma nasázel jedenáct gólů

4. D. Hanzal , 9. M. Novák , 14. M. Novák , 24. D. Hanzal , 32. J. Hudec , 35. L. Nořinský , 43. D. Hanzal , 44. M. Hlaváček (vl.) , 56. J. Kubíček (p.) , 60. S. Murzac , 77. D. Sedlák - 1. T. Doležal , 65. J. Zamazal
22
Fotbalisté Strmilova rozstříleli ve dvanáctém kole Okresního přeboru Peč 11:2 a vyhráli počtvrté v řadě. Skóre ale otevřeli překvapivě hosté, jenže vedení jim vydrželo pouze tři minuty, poté přišla střelecký smršť a dalších sedm branek do konce prvního poločasu, po přestávce padli ještě čtyři branky. Strmilov se posunul na páté místo. Peč opět nebodovala a je na předposledním místě.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Výsledek hovoří o všem. Strmilov byl prostě lepší ve všem a tak to i dopadlo. 1. gól dostali domácí hned v první minutě, když byli kluci asi ještě zamrzlý a druhý gól dostali z přímého kopu z hranice velkého vápna, to bylo jediné k čemu se hosté dostali. Strmilov se tak rozloučil na podzim s domácími fanoušky ve velkém stylu.

J. Kubíček [-] - M. Lehejček [-] , O. Nečeda [-] , D. Hanzal [-] , V. Kupec [-] , F. Procházka [-] , M. Novák [-] , J. Dvořák [-] , T. Dohnal [-] , J. Hudec [-] , D. Sedlák [-]