30. D. Sedlák , 34. J. Hudec , 44. M. Novák , 87. T. Petr
28

Fotbalisté Novosedel prohráli v 11. kole Okresního přeboru se Strmilovem 0:4. Hosté se poprvé prosadili patnáct minut před koncem první půle zásluhou Sedláka. O čtyři minuty později se trefil Hudec. Třetí gól přidal těsně před přestávkou Novák. Konečný výsledek stanovil v závěru strmilovský Petr. Strmilov je v tabulce na pátém místě, Novosedly jsou o čtyři body za ním.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: Na velmi těžkém terénu se hrál prvních třicet minut celkem vyrovnaný souboj. Pak sice hosté neproměnili pokutový kop, ale místo toho, aby nás to nakoplo, tak jsme dostali do přestávky tři góly a bylo prakticky po zápase. Ve druhém poločase nás od větší pohromy zachránil golman Malý, který minimálně tři góly chytil. Měli jsme asi dvě šance na vstřelení gólu, ale golman hostů byl pozorný. Strmilov vyhrál zaslouženě.

TJ Jiskra Strmilov
K. Lehejčková: Těžký terén hezkému fotbalu vůbec nepřál. Strmilov byl od začátku lepším týmem. Novosedly se rychlostně hostům nedokázali vyrovnat. Domácí hodně držel jejich gólman. Podařilo se ho překonat až ve 30. minutě, kdy D. Sedlák dorážel míč do sítě po zakončení J. Hudce. O 4 minuty později skóroval z přímého kopu J. Hudec, kterému se při střele rozestoupila zeď a tím mu to hodně ulehčila. Před koncem poločasu jsme se radovali ještě jednou a to ve 44. minutě po individuální akci M. Nováka. Druhý poločas začali lépe domácí a Strmilov musel zachraňovat jejich gólman J. Kubíček. Výsledek na konečných 0:4 upravil až v 87. minutě T. Petrů, kterému po brejku nesobecky nahrál M. Novák.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: HANZAL Jan - HEŘMÁNEK Jiří, ERNST Martin.