7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Strmilov o vítězství nad Hobzí rozhodl už v pětatřicáté minutě

30

V utkání dvou soupeřů ze středu tabulky Okresního přeboru se z vítězství radoval Strmilov, který nad Starým Hobzím zvítězil 2:1. Přitom všechny trefy padly už v prvním poločase, když skóre zápasu otevřel už ve 14. minutě Procházka. Avšak odpověď našel už po patnácti minutách Zejda. Jenomže ani to nebylo vše a stav zpátky na stranu Strmilova strhl Martin Novák, a tak se domácí dostali na páté místo tabulky.

TJ Jiskra Strmilov
K. Lehejčková: Těžký terén a počasí fotbalu moc nepomohl. Strmilov se s tím ale vyrovnal o něco lépe než soupeř. První gól padl po čtrnácti minutách. Vstřelil ho F. Procházka po zpětné nahrávce od M. Nováka. Ve 29. minutě nezvládl domácí gólman udržet míč a díky tomu skórovali hosté. Strmilov s další odpovědí dlouho nečekal a ve 35. minutě vstřelil branku M. Novák po krásném křížném balónu od T. Dohnala. Bohužel už nic dalšího k vidění nebylo. Zápas byl pouze o soubojích. Příští kolo čeká Strmilov na svém hřišti nováčka soutěže z Dačic. Tak snad už se výkony zvednou a bude opět na co koukat.

J. Kubíček [-] - D. Hanzal [-] , V. Kupec [-] , F. Procházka [-] , M. Novák [-] , J. Dvořák [-] , O. Nečeda [-] , T. Dohnal [-] , J. Hudec [-] , D. Sedlák [-] , M. Lehejček [-]