3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

--

Skvělý obrat Novosedel proti Peči! Ve druhém poločase smazaly jednobrankové manko

14. P. Hrubý , 48. L. Trachta , 61. J. Mazanec , 69. R. Poborský (p.) - 30. J. Zamazal , 54. J. Novák (p.) , 57. J. Zamazal
27

Fotbalisté Novosedel ve 3. kole Okresního přeboru zvítězili nad Pečí 4:3. V utkání plném zvratů šli do vedení nejprve domácí díky Hrubému. Hosté ovšem do přestávky srovnali díky Zamazalovi. To ovšem nebyl konec, po hodině hry hosté dokonce vedli. V 69. minutě zvrátil průběh utkání Poborský z pokutového kopu zpět na stranu Novosedel a připisuje jim do tabulky tři body.

SK Novosedly n. Než
Jiří Nohava (trenér): Utkaní bohaté na branky otevřel povedenou střelou Hrubý. Hosté vyrovnali po hezké akci s přesným zakončením a Malý neměl šanci. Vstup do druhé půle otevřel brankou mladíček Trachta. Hosté góly během tří minut stav otočili. Utkaní velkou bojovnosti celého mužstva jsme nakonec zvládli a body jsou doma. Nejlepší hráči Mazanec a Malý.

M. Malý [-] - J. Kypta [-] , P. Kreim [-] , R. Poborský [-] , J. Marsa [-] - M. Huboňa [-] , L. Trachta [-] , J. Mazanec [-] - P. Hrubý [-] , O. Šrom [-] - P. Šafránek [-]

ŽK: 83. P. Hrubý - 65. J. Zamazal , 68. B. Pavelka .
Hráči zápasu: M. Malý , J. Mazanec .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HANZAL Jan - VICAN Petr, BROŽ Miroslav.