13.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

--

Zbiroh v dohrávce porazil Plasy

13

Zbiroh zvládl dohrávku 13. kola a na domácím hřišti porazil Plasy 2-0. Domácí rozhodli už v prvním poločase, kdy se krátce po sobě trefili Radošovský a Pondělík.

Dva góly domácích během 1 minuty

Zbiroh vstoupil do zápasu lépe a hosty od začátku přehrával. V úvodní půlhodině domácí hrozili z několika standardních situací, ale ke gólu to nevedlo. I Plasy si dokázaly vypracovat slibné šance, v zakončení však selhaly stejně jako soupeř. Ve 34. minutě šel Zbiroh do vedení, Radošovský obdržel výborný balón a pěknou střelou překonal gólmana hostů. O minutu později bylo na domácí straně ještě veseleji, Pondělík využil chyby jednoho z hostujících hráčů a ve vyložené šanci nezaváhal. Hráči odcházeli do šaten za stavu 2-0 pro Zbiroh.

V druhé půli bez gólu

Druhá půle byla v podání Zbirohu trochu profesorská, domácí, dobře si vědomi dvougólového náskoku, zkušeně bránili a soupeře moc nepouštěli do šancí. Hosté se snažili se zápasem něco udělat, ale v koncovce nebyli přesní. V druhé půlce se odehrálo několik tvrdších soubojů a sudí za ně neváhal vytahovat karty. Ani změny v poli na obou stranách do vývoje utkání nepřinesly nic nového, a tak domácí zvítězili 2-0 a v dohrávce 13. kola získali tři body.

TJ Město Zbiroh
Zdeněk Dubček, hráč: Dnes jsme utkání rozhodli už v prvním poločase, kdy jsme využili chyb soupeře. Po přestávce jsme si dvougólový náskok zkušeně pohlídali a bez problému jsme si dokráčeli pro tři body.

K. Kučera [-] - V. Ludvík [-] , M. Švehla [-] , T. Pondělík [-] , J. Sefzig [-] , M. Fair [-] (74. P. Basl [-] ) , M. Brož [-] , M. Radošovský [-] (65. J. Huňáček [-] ) , T. Urx [-] (54. N. Bittera [-] ) , P. Chvojka [-] , K. Kalaš [-] (54. V. Bystřický [-] )

TJ Sokol Plasy
R. Šott [-] - O. Šarlinger [-] (38. J. Babuška [-] ) , P. Ryšica [-] (38. M. Skuhrovec [-] ) , M. Beránek [-] , M. Sudík [-] , J. Kala [-] , M. Országh [-] , J. Fidler [-] , P. Jílek [-] , D. Koudele [-] , F. Hořejší [-] (76. M. Halilov [-] )

ŽK: 72. M. Fair , 79. J. Huňáček - 51. M. Sudík , 74. F. Hořejší .
Místo: Zbiroh. Počet diváků: 50. Rozhodčí: BÍBA Zbyněk - STANĚK Petr, NOVÁK František.