15.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Milín zakončil podzim stylově, ve Velké Dobré nasázel sedm branek!

16. L. Kunc , 25. L. Rom , 42. V. Šilhavý , 69. L. Kunc , 71. S. Gabriel , 75. L. Kunc (p.) , 85. M. Zákoucký
8

Milín je v probíhajícím ročníku druhým nejproduktivnějším týmem v soutěži. To potvrdil i v utkání proti dlouhodobě se trápící Velké Dobré, kterou jednoznačně přehrál ve všech směrech a zvítězil vysoko 7:0.

Jednoznačná záležitost a tři góly v domácí síti

Hosté od první minuty potvrzovali roli favorita. Byli aktivní, hráli pohledný kombinační fotbal a dostávali se do šancí.

Do vedení se dostali zhruba po čtvrthodině hry. Skóre utkání otevřel ve formě hrající Luboš Kunc.

Neuběhlo ani deset minut, a bylo to 2:0. Tentokrát se trefil Lukáš Rom.

Na 3:0 zvýšil tři minuty před koncem první půle obránce Václav Šilhavý.

Velkodoberští se snažili o odpověď, hosté jim toho ale příliš nedovolovali.

Úvodní dějství tak skončilo výsledkem 3:0 pro hostující mužstvo.

Další čtyři branky Milína

Domácí vstoupili do druhého poločasu poměrně slušně. Snažili se hrát a chtěli s nepříznivým výsledkem něco udělat.

Do vyložené šance se ale nedostali a v 69. minutě odstartoval svým druhým gólem v zápase milínskou kanonádu Luboš Kunc, který zvýšil na 4:0.

O dvě minuty později se trefil také Stanislav Gabriel, který se postaral o pátou branku utkání.

V 75. minutě zahrával Milín po nedovoleném zákroku penaltu. K té se postavil Luboš Kunc a přesnou střelou zvýšil na 6:0. Zárověň tak hostující fotbalista završil hattrick.

Pět minut před koncem stanovil konečný výsledek utkání na 7:0 střídající Matěj Zákoucký.

Milín tak zakončil podzimní část sezony stylově a přes zimu se usídlí na třetím místě.

FC Čechie Velká Dobrá
Marek Abrham: Soupeř vynikající, neskutečná kvalita směrem do útoku. Myslím si, že tohle bude jeden ze tří favoritů na postup do kraje. Je znát, že obrovsky posílili. My jsme bohužel neplnili to, co jsme si řekli. I přesto, že my máme trávu krásnou, tak to byl těžký terén. Každopádně to bylo pro oba stejné a soupeř si s tím poradil lépe, než my. Byla tam znát ta kvalita. My musíme v zimní přípravě těžce potrénovat, dát dohromady veškerý potenciál, který máme a vytáhnout to na tu špičku, kde bychom po tom vytrénování měli být.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Jsme rádi, že jsme po facce, kterou jsme dostali v 11. kole v Podlesí, zvládli zbývající čtyři kola a přezimujeme na třetím místě tabulky, což je pro nás, jako nováčka soutěže, úspěch. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu v čele s trenérem Barátem za odvedené výkony. Speciálně bych chtěl poděkovat Martinovi Malému za jeho působení v Milíně, který bohužel včera odehrál v milínském dresu svůj poslední zápas své kariéry.

M. Jungr [-] - M. Zelenka [-] , D. Sekanina [-] (66. Š. Menšík [-] ) , P. Ondrášek [-] , F. Dejčmar [-] (23. M. Kreisinger [-] ) , R. Volman [-] (77. D. Jansa [-] ) , R. Stříška [-] , D. Richter [-] , T. Andruchovič [-] (37. K. Přibyl [-] ) , M. Bílek [-] , P. Salvét [-] (46. M. Kindl [-] )

J. Poplštein [-] - J. Kvída [-] , L. Rom [-] , V. Šilhavý [-] , J. Pastyrik [-] , J. Obdržal [-] - M. Malý [-] (77. M. Zákoucký [-] ) , M. Pohořálek [-] (87. L. Maršík [-] ) , L. Kunc [-] (87. V. Vondrášek [-] ) , K. Soldát [-] (83. R. Švehla [-] ) - S. Gabriel [-]

ŽK: 75. R. Stříška , 80. D. Jansa - 80. K. Soldát .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Tichý Lukáš - MIŽIČ Jan, LOUDA Tomáš.