9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

7

Velkodoberští fotbalisté si v minulém kole poradili na hřišti královédvorecké rezervy, kde se hattrickem blýskl Martin Zelenka. Ten dnes neskóroval, i přesto ale Velká Dobrá porazila B-tým Slaného, a ten tak v tabulce zůstává až na 13. místě.

Skvělý vstup hostů

Hostující mužstvo zaznamenalo fantastický vstup do utkání a po deseti minutách hry vedlo už 2:0. Nejprve poslal svůj tým do vedení po pěkné akci kapitán Roman Volman a na 2:0 zvýšil o dvě minuty později i s přispěním brankové konstrukce Jakub Kalousek.

Domácí se z dvou brzkých slepených gólů dokázali rychle oklepat a o pět minut později se jim podařilo snížit na 1:2. Trefil se Adam Rehwald.

Hra se poté vyrovnala a moc pohledných akcí nebo gólových příležitostí už k vidění nebylo.

Do kabin se tak po úvodní pětačtyřicetiminutovce šlo za stavu 2:1 pro Velkou Dobrou.

Volman druhým gólem stvrdil výhru hostů

Stejně, jako tomu bylo na začátku první půle, vstoupili na hřiště hostující fotbalisté velice aktivně.

Vyústěním toho byla branka na 3:1, kterou si v 55. minutě připsal znovu Roman Volman.

Domácí mohli zanedlouho odpovědět, jelikož měli po faulu střídajícího Přibyla k dispozici penaltu. Nový brankář Velké Dobré Martin Jungr ale předvedl skvělý zákrok, a skóre se tak neměnilo.

Hosté si ve zbytku zápasu dokázali vedení pohlídat, a na půdě slanské rezervy tak zvítězili 3:1.

FC Čechie Velká Dobrá
Marek Abrham: Tři body doma. Anglický týden výborný, sedm bodů, takže za mě úžasné a musíme to potvrdit v sobotu s Rakovníkem. Bude to ale těžké, jelikož se nám dnes zranil Tomáš Andruchovič.