1.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

49. J. Vorel (p.)
6

Dynamo Nelahozeves si v posledních dvou kolech připsalo dvě remízy. Dnes chtělo po více než měsíci konečně zaznamenat tříbodový zisk proti slanské rezervě, a to se mu povedlo díky pokutovému kopu, který znamenal vítězství.

Domácí šance branku nepřinesly

První poločas byl poměrně vyrovnaný a hrálo se od vápnu k vápnu.

Více gólových příležitostí si ale přeci jen vytvořili domácí.

Hlavička Janovského ani střela Kučery do odkryté branky ale gólem neskončila.

Hosté se v první půli do žádného vážnějšího ohrožení soupeřovy branky nedostali, a na ukazateli skóre tak po úvodní pětačtyřicetiminutovce svítily dvě nuly.

Rozhodla penalta

Nelahozevští vstoupili do druhého poločasu fantasticky, jelikož po stáhnutí Kučery ve vápně zahrávali pokutový kop. K tomu se postavil zkušený obránce Vorel a chladnokrevným zakončením poslal domácí do vedení.

Hosté více drželi balón, na šance ale na plné čáře zvítězili nelahozevští.

Další branku už ale nepřidali a slanským se vyrovnat nepodařilo, a utkání tak skončilo výsledkem 1:0 pro domácí.

Dynamo Nelahozeves tak po více než měsíci znovu zvítězilo.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Zlaté vítězství, dobré tři body do tabulky. Myslím si, že vítězství je zasloužené. Jen je škoda, že není vyšším rozdílem, protože příležitosti jsme rozhodně měli.

SK Slaný B
Radim Vavroch: Hráli jsme špatně, byl to od nás jeden z nejhorších zápasů. Bez nějaké extra střely, šance či nápadu. Domácí nás asi měli potrestat jinak, než ze sporné penalty.

R. Zavadil [-] - J. Kučera [-] (90. R. Kochman [-] ) , J. Vorel [-] , P. Dubský [-] , T. Pokorný [-] , D. Valda [-] , D. Kulhánek [-] , J. Holý [-] , A. Janovský [-] (78. D. Kaplan [-] ) , L. Král [-] , M. Pekárek [-] (55. V. Vymětalík [-] )