Šesták Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavia - Křivsoudov 5:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Miřetice - Kácov 1:2 (1:1) 08.10. 12:00 -
Jíloviště - Podlesí 3:1 (2:0) 27.09. 18:30 -
Pečky - Býchory 3:2 (0:2) 17.09. 16:30 -
DBSK - Kosmonosy B 2:3 (2:1) 02.09. 17:00 -
Roztoky - Libušín 2:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Kosmonosy B - Chotětov 4:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
B.Podolí - Vrdy 2:3 (2:0) 13.05. 17:00 -
Sokoleč - Kutná Hora 3:3 (2:2) 30.04. 15:00 -
Pečky - Semice 2:4 (1:2) 23.04. 17:00 -
Chotětov - Bakov 2:1 (2:1) 22.04. 17:00 -
Lysá - Čáslav B 0:2 (0:0) 16.04. 17:00 -
Teplýšovice - Sedlčany B 0:2 (0:0) 25.03. 15:00 -
Nespeky - Velim 1:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Braškov - Zavidov 3:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Lhota - Vraný 1:1 (0:1) 23.10. 10:15 -
Nelahozeves - Slaný B 1:0 (0:0) 28.09. 16:30 -
Zeleneč - Pátek 1:1 (1:1) 25.09. 16:30 -
Průhonice - Povltavská FA B 1:2 (1:1) 11.09. 17:00 -
DBSK - Luštěnice 1:4 (1:3) 03.09. 17:00 -
Semice - B.Podolí 1:1 (0:1) 21.08. 17:00 -
SKMK - Semice 0:0 (0:0) 12.06. 17:00 -
Velvary B - Kralupy 2:5 (0:5) 05.06. 17:00 -
Tuchlovice - Klíčany 5:2 (3:0) 21.05. 17:00 -
Chotětov - Kosmonosy B 3:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Hřebeč - Velim 0:1 (0:1) 09.04. 10:15 -
Votice - Vestec 2:2 (1:0) 02.04. 16:30 -
V.Dobrá - Klecany 3:3 (2:1) 13.11. 14:00 -
Braškov - Lubná 4:2 (3:1) 07.11. 14:00 -
Sibřina - Předboj 3:1 (1:1) 31.10. 14:00 -
Lysá - Hřebeč 1:2 (0:1) 24.10. 15:30 -
Nelahozeves - Doksy 1:0 (0:0) 16.10. 15:30 -
Podlesí - Mníšek 4:0 (1:0) 10.10. 10:30 -
Kosmonosy B - Chotětov 2:1 (1:0) 03.10. 16:00 -
Podlesí - Vestec 2:1 (1:1) 28.09. 10:30 -
Dobříš B - Petrovice 1:3 (1:2) 19.09. 16:30 -
Nymburk - Kosoř 0:1 (0:0) 12.09. 17:00 -
Dobříš B - Čisovice 6:2 (3:1) 05.09. 17:00 -
Povltavská FA B - Poříčí 2:1 (1:1) 10.10. 16:00 -
Býchory - Liblice 0:1 (0:1) 04.10. 16:00 -
Záryby - Divišov 2:1 (1:1) 19.09. 10:30 -
Jivina - Čejetice 5:6 (4:2) 05.09. 17:00 -
Klobuky - Zavidov 2:0 (1:0) 30.08. 17:00 -
Krchleby - Seletice 4:1 (4:0) 10.11. 14:00 -
D.Lhota - Sporting MB 0:5 (0:3) 26.10. 14:30 -
Jivina - Doubrava B 5:0 (4:0) 19.10. 15:30 -
Žerčice - K.Vrutice 2:3 (1:1) 03.11. 14:00 -
Klášter - Jivina 1:2 (1:0) 21.10. 15:00 -
Horky B - Předměřice 3:1 (1:0) 06.10. 16:00 -
Branžež - Strašnov 2:7 (0:3) 22.09. 10:30