12.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Skvělý start Králova Dvora na body nestačil, Podlesí předvedlo desetiminutový obrat

9

Ač to na výsledcích tolik vidět není, královédvorecká rezerva každým zápasem zvedá své výkony. Dnes zaznamenala proti Podlesí fantastický vstup do utkání, poté ale polevila a hosté předvedli během deseti minut skvělý obrat.

Skvělý vstup domácích a tři góly za deset minut

Královédvorečtí vstoupili do utkání výborně a svého soupeře prvních patnáct minut prakticky nepustili k balónu.

Odměnou jim v 11. minutě byla vedoucí branka. Skóre zápasu otevřel Jan Svoboda.

Po chvíli to mohlo být už 2:0, hostující brankář Zykán se ale blýskl skvělým zákrokem a druhý gól už neinkasoval.

Podlesí se po zhruba dvaceti minutách probralo a postupně začalo přebírat iniciativu.

Ve 21. minutě se hostům podařilo vyrovnat skóre utkání. Po přihrávce Havelky se povedeným obstřelem prosadil Martin Šlapák.

Po půl hodině hry se podlesští dostali do vedení. Ve skluzu se trefil Martin Skočdopole.

Netrvalo to ani tři minuty a bylo to 3:1. Po centru ze standardní situace se hlavou prosadil znovu Martin Šlapák.

Podlesí tak po první půli vedlo díky skvělému obratu na půdě Králova Dvora 3:1.

Domácí už se na nic nezmohli

Po patnácti minutách hry zvýšil na 4:1 z přímého kopu Zdeněk Buch.

Domácí se snažili o kontaktní branku, zmohli se ale jen na střely ze střední vzdálenosti, které pro hostujícího brankáře neznamenaly veliké ohrožení.

Ani Podlesí nepřidalo už žádnou další branku, a utkání tak skončilo výsledkem 4:1 pro hostující mužstvo.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Začali jsme výborně. První čtvrthodinu jsme jim skoro nepůjčili míč, když to trochu přeženu. Oni neměli nic, my jsme dali gól, poté jsme ale úplně přestali hrát. Nechali jsme to soupeři, který začal hrát a vytvářet si nějaké situace. Do půle jsme dostali tři góly, a pak už to bylo o ničem. Druhou půli už jsme se vůbec nedostali do hry.

TJ Kovohutě Podlesí
Radim Černohorský: Pro nás zase jedno z důležitých utkáních. Prvních patnáct minut vypadalo z naší strany katastrofálně. Bylo to jako když jedeme někam na Moravu, vylezeme z autobusu a hned jdeme hrát. Včas jsme ale vyrovnali, přebrali jsme iniciativu a zaslouženě vyhráli.

J. Kovařík [-] - M. Sýkora [-] , V. Krejča [-] (66. F. Sabou [-] ) , J. Rešl [-] , J. Rešl [-] (69. Š. Matoušek [-] ) - Š. Krivačka [-] (46. M. Janků [-] ) , J. Bíba [-] , D. Matějka [-] (58. A. Kočí [-] ) , J. Fic [-] - J. Bican [-] , J. Svoboda [-] (76. S. Jelínek [-] )

J. Zykán [-] - O. Bublík [-] (77. F. Šrajn [-] ) , L. Havelka [-] , O. Valta [-] , J. Mezera [-] , M. Šlapák [-] , O. Drašnar [-] , M. Skočdopole [-] (69. M. Vohradský [-] ) , O. Vojtišek [-] , Z. Buch [-] , M. Mišun [-] (46. J. Jiránek [-] )

ŽK: 57. M. Sýkora - 84. J. Jiránek .