3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Frymburk ztratil první body v Ledenicích

24. T. Hrubý , 61. T. Maxa , 90. M. Kadlec - 69. R. Bagoni
23

Frymburk zajížděl na hřiště Ledenic. První dvě kola Frymburk zaznamenal plný počet bodů a na další pomýšlel i na půdě Ledenic

Do branky hostí se postavil opět Ondřej Nešvara. Ledenice jsou doma silné a v prvním kole to pocítila rezerva Malše Roudné. A byly to právě Ledenice, které šly do vedení brankou Tomáše Hrubého. Do konce poločasu už branka nepadla a tak se dal čekat druhý poločas napínavý boj body. Domácí tým se k plnému zisku bodů příblížil v 61. minutě, když se trefil Tomáš Maxa. Frymburk snížil brankou Romana Bagoniho. Frymburk se snažil vydolovat aspoň bod. Veškeré naděje mu vzal v posledních minutách Miroslav Kadlec, který dal domácím klid 3:1.

Ledenice tak doma opět vyhrály a další kolo jedou do Boršova. Frymburk přivítá doma Zlatou Korunu.