13.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

FOTOGALERIE: Třebětice oslavily závěr podzimu výhrou. Jaro bude zajímavé!

39. V. Habr , 51. M. Klabouch (vl.) - 49. A. Červenka
18
Domácí se ke konci prvního poločasu prosadili první brankou zápasu. Krátce po začátku druhé půle vyrovnal skóre Červenka, ale chvilku poté Třebětice opět skóre přečíslily. Zápas tak skončil 2:1 a domácí se mohli radovat z vítězství. První tři příčky tabulky jsou bodově vyrovnané, avšak Třebětice mají šanci ještě o tři body odskočit, jelikož je čeká dohrávka s budějovickou Lokomotivou. Lišov se na konci podzimní části usadil na 8. příčce.

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch (trenér): V posledním domácím zápase jsme přivítali kvalitní tým z Lišova. My jsme od začátku byli aktivnější a soupeře jsme za první poločas ani jednou nepustili k naší šestnáctce. Vytvořili jsme si tlak a i mezihra byla celkem kvalitní. Měli jsme dvě velké šance, vyšla až ta třetí a Vojta Habr nás poslal do vedení. Druhé dějství nabídlo dá se říci stejný obrázek, i když Lišov využíval některých našich nepřesností k brejkovým situacím. Po chybě jinak spolehlivého brankáře dokonce hosté vyrovnali, my jsme i tak pokračovali v celkem dobrém výkonu a za dvě minuty Martin Kelbler překlopil vedení na naší stranu. Další čtyři stoprocentní šance zůstali nevyužity, přesto jsme zápas dotáhli zaslouženě do vítězného konce.

SK Lišov
JIří Beneda (trenér): Zápas se nám tentokrát vůbec nepodařil, hlavně v prvním poločase jsme byli málo důrazní, domàcí kopali několik rohů a po jednom z nich se ujali vedení. Přestože jsme se ve druhém poločase o něco zlepšili, na domácí jsme nestačili a Třebětice zaslouženě získali 3 body.

P. Urbánek [-] - V. Habr [-] , O. Černoch [-] , J. Chvátal [-] , T. Chvátal [-] (90. R. Tříletý [-] ) , V. Novák [-] , P. Kelbler [-] , P. Švarc [-] , R. Nehyba [-] , M. Kelbler [-] (88. D. Kelbler [-] ) , M. Trávníček [-]