Petr Shýbal
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Lišov |
| 2022-2023 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
| 2014-2015 | SK Lišov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 266 (ø 53,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | T.Sviny - Lišov | 2:1 (1:1) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Lišov - Suchdol | 2:4 (2:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Jistebnice - Lišov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Ml. Vožice - Lišov | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.09. 17:15 | Lišov - Týn | 0:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 15:30 | Chýnov - Lišov | 3:1 (1:0) | 36 | 36 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 10:00 | Bavorovice - Lišov B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Boršov - Lišov B | 2:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Srubec - Lišov B | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Lišov B - Ševětín | 1:5 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:30 | Borovany - Lišov B | 9:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Lišov B - Kamenná | 5:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Včelná - Lišov B | 4:9 (1:6) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 230 (ø 57,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 14 | 916 (ø 65,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 18 | 1444 (ø 80,22) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2088 (ø 83,52) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 1791 (ø 77,86) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2071 (ø 82,84) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 387 (ø 77,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 1139 (ø 87,61) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 2100 (ø 87,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2081 (ø 86,70) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1702 (ø 77,36) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2226 (ø 89,04) | 6 (ø 0,24) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 2 | 156 (ø 78,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




