7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Janoušek si otevřel ve Strakonicích střelnici! Sedlice zvítězily 5-1

30

Junior chtěl v sobotu navázat na dvě předešlá vysoká vítězství proti Husinci a Cehnicím. V cestě jim ale stál těžký soupeř ze Sedlic, který chtěl vybojovat už pátou výhru v ročníku.

Hosté začali lépe než domácí a taky jako první vstřelili branku v zápase. Ve 26. minutě se poprvé prosadil Janoušek. O tři minuty později už to bylo 2-0, když se opět trefil Janoušek. Záložník Sedlic dokázal dokonat hattrick o další tři minuty později a ve 32. minutě už to bylo 3-0. Šest minut rozhodlo o výsledku prvního poločasu, který skončil jednoznačně pro hosty.

Druhý poločas začali hráči Strakonic aktivně a snažili se snížit. Bohužel pro domácí ale opět udeřily Sedlice! V 67. minutě přidal už svoji čtvrtou branku David Janoušek a bylo to už 4-0. Zápas dále plynul a hosté kontrolovali vedení, které jim zařídil hráč, který dokonce prošel i oběma S z hlavního města. Domácí se nakonec dočkali také své branky, když se už pošesté v ročníku prosadil v 88. minutě Šefčík. Všechno ale ukončili hosté, když se v 89. minutě dostal míč k Čabrádkovi, který upravil konečný stav zápasu na 5-1 pro Sedlice.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér „B“ týmu: Na umělé trávě jsme přivítali hosty ze Sedlice. Byl to náš zatím nejhorší výkon. Ve všech aspektech hry jsme byli druzí, takhle hrát nemůžeme. Do příštích utkání se musíme hodně zlepšit. Soupeři gratuluji k výhře.

J. Kozlík [-] - V. Peroutka [-] , T. Děd [-] (63. L. Pomej [-] ) , M. Boukalík [-] , E. Košek [-] (46. M. Linhart [-] ) , D. Doležal [-] , D. Míčka [-] , D. Šefčík [-] , R. Novák [-] , J. Zábranský [-] (56. M. Štöger [-] ) , O. Kafka [-]