6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Hrdějovice berou tři body

66. S. Churan , 76. A. Didkivský - 48. M. Pavel , 83. M. Tressl , 91. F. Záveský (p.)
27

Ve středu na státní svátek přivítalo Větřní tým Hrdějovic. Ten zatím ani jednou neprohrál a výhra ho mohla dostat na první místo tabulky.

První poločas nabídl vyrovnanou podívanou, ale ani jeden z týmů se neprosadil a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas už šly Hrdějovice do vedení brankou Miroslava Pavla. Pak přišel, ale domácí obrat. Nejprve se trefil Simon Churan a po něm Andrij Divkivský. Vypadalo to na domácí výhru, ale další  obrat v zápase přišel ze strany hostí v posledních minutách. Nejprve vyrovnal Miroslav Tressl a v nastaveném čase rozhodl z penalty František Záveský

Hrdějovice tak vedou tabulku a o víkendu přivítají Frymburk. Větřní je už desáté a o víkendu jede do Olešnice.