8.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

24

SK Čkyně
Jan Děd (trenér): V sobotním utkání jsme museli vyhrát. Nebo aspoň tak zněl cíl do utkání. Konečně jsme vstoupili do utkání aktivně. A především nám konečně vyšel i centr na gól. Zmiňují to proto, že v tomto ohledu jsme byli doposud poněkud jaloví. Novotný našel na zadní tyči Bujoka 1:0. Nadále jsme hráli aktivně. Spousta možnosti šlo vyřešit lépe do koncovky. Bohužel jsme druhy gól nepřidali. Hosté hráli pozorně v obraně. Navíc postupem času sbírali čím dal více odražených míčů a hrozili brejkovými situacemi. Ke konci poločasu mohlo být srovnáno, když z poza vápna jedovatá střela minula branku. Poločas skončil 1:0. Druhý poločas jsme začali také aktivně. Šancí jsme si opět vytvořili dostatek. Bohužel opět nevyřešíme gólově. Naštěstí jsme po prodlouženém nákopu se prosadili Červeným ala Van Basten a míč skončil za zády Hošny podruhé 2:0. Hosté prostřídali a pomohlo jim to. Vytvořili si standardní situace a rohy. Po jednom se prosadil Novak. Ke konci mohli i vyrovnat, ale naštěstí Jiránek naštěstí hlavou přestřelil. Utkání jsme tak dovedli do vítězství. Trošku jsme měli v hlavách povinnost zvítězit. Měli jsme spoustu nepřesností a ztrát. Nicméně 3b máme a hned se dýchá lépe. Musím kluky pochválit za bojovnost. Ke konci už šlapali vodu. Je třeba si sáhnout i do svědomí jak a kdo se připravuje v týdnu. V sobotu jedeme do Blatné. Zveme všechny fanoušky na utkání už od 12h .