Tasovice loupily v Břeclavi

9

Zajímavý zápas skončil jasnou výhrou hostů.

Hosté po půli vedli

Úvod utkání vypadal pro domácí Břeclav slibně. Už v 5. minutě se prosadil Opina a poslal domácí do vedení - 1:0. To ale nevydrželo příliš dlouho. V 9. minutě vyrovnal Odehnal - 1:1. Šance se střídaly na obou stranách, Opina se dostal téměř do totožné situace, bohužel pro domácí jeho střela skončila pouze na tyči. Naopak fotbalisté Tasovic stříleli přesně a ve 23. minutě poslal hosty do vedení Vašina - 1:2. Další ránu tasovičtí zasadili před koncem poločasu, když se po rohovém kopu prosadil opět Odehnal - 1:3.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhé půli hosté diktovali tempo hry a v 54. minutě se dostali do vedení o tři branky, prosadil se Garčic - 1:4. Domácí fotbalisté neměli žádnou větší šanci a utkání už se pouze dohrávalo.

MSK Břeclav
Vladimír Malár (trenér): Postrádal jsem u kluků sebevědomí, předvedená hra neměla hlavu ani patu. V posledních domácích duelech nám začátky vycházejí, daří se nám vstřelit rychlý gól. Bohužel jsme ještě v první půli dostali tři branky, všechny padly ze standardek. Považuji to za góly laxního charakteru, které vznikají z nezodpovědnosti. Deset minut po změně stran jsme se nadechovali, klukům nemůžu upřít snahu, ale čtvrtý gól všechno zhatil. Ve zbytku zápasu jsme byli komparz Tasovicím.