--

Soběslav začala střílet góly pozdě, Benfika bere první důležité body

27. K. Bílik , 42. K. Jahn (p.) , 61. L. Janča - 90. F. Vaněk , 90. J. Vrána
18

Rezerva Jiskry Domažlice, přezdívaná Benfika, nastoupila ke svému historicky prvnímu zápasu v divizní soutěži. Domácí hráči v přípravě nic nepodcenili a odměnou jim bylo dvoubrankové vedení už po polovině zápasu. Následně přidali ještě třetí branku a pár minut před koncem to vypadalo na čisté konto. Ale hosté se v závěru osmělili a kdo ví, jak by utkání nakonec skončilo, kdyby se hrálo ještě dalších 10 minut...

TJ Jiskra Domažlice B
Pavel Javorský: Benfika odehrála svůj historicky první zápas v divizi. Pro Domažlický fotbal a hlavně pro nás všechny, to byla odměna za výbornou práci co se v Domažlicích odvádí. Vstup do zápasu se nám povedl a byli jsme po celý poločas aktivní a odměnou nám byli dva góly, k tomu jsme ještě neproměnili penaltu a myslím, že jsme spálili další dvě až tři velké šance. Druhý poločas soupeř prostřídal a dostával se do hry. Nám pomohla branka na 3:0 protože Soběslav začínala stupňovat tempo. Všechny nás mrzí obdržené dvě branky v samotném konci zápasu. Já v tom ale vidím jedno pozitivum v tom, že když v divizi ztratíte koncentraci jen na dvě až tři minuty, může vás to stát celý zápas a to je pro nás velkým poučením. Vítězství si strašně ceníme, ale nijak nepřeceňujeme. V divizi bude každý zápas těžký a v dalším utkání se chceme opět poprat o tři body.

L. Červený [-] - F. Velfl [-] (79. Z. Peroutka [-] ) , K. Bílik [-] (72. M. Buršík [-] ) , K. Jahn [-] (67. F. Copák [-] ) , L. Janča [-] , A. Vlček [-] (79. D. Soupír [-] ) , M. Nedvěd [-] (79. L. Marek [-] ) , P. Voves [-] , D. Sedláček [-] , T. Korelus [-] , M. Hojda [-]