14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Bračok rozhodl v samém závěru, tři body zůstaly na Virtě

15. M. Mertl , 85. M. Bračok - 47. J. Bojer
15

TJ Dražejov
TJ Dražejov, Pavel Poláček: Do zápasu jsme vstupovali jako menší favorit a tak vypadal i první poločas. Hosté si téměř nevytvořili žádnou šanci a my jsme se do vedení dostali v 15. minutě po faulu před vápnem. Michal Mertl ostrou střelou trefil přesně spodní roh branky a golman si jen lehce sáhnul než míč skončil v síti. Druhý poločas se nějak vytratila energie a hosté hrozili. Hned v úvodu druhého poločasu po chybách dokázali srovnat 1:1. Když oba týmy prostřídali, hra se měnila občas v chaos. My jsme se nedokázali dostat do zakončení a pokud ano tak bez efektu. Až v 85. minutě se dostal Bračok do vápna a vyraženou střelu dokázal umístit mezi tři tyče. Výsledek jsme si už pohlídali a první body zůstaly doma. Příští týden nás čeká derby s Volyní.