David Náhlík
2026-2027
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sokol Kladruby |
| 2025-2026 | TJ Sokol Střelské Hoštice/Katovice B |
| 2021-2022 | TJ Dražejov |
| 2020-2021 | SK Otava Katovice |
| 2018-2019 | TJ Radošovice |
| 2016-2017 | TJ Sokol Střelské Hoštice/Katovice B |
| 2015-2016 | SK Pracejovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Kladruby - Cehnice B | 9:0 (6:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Mnichov - Kladruby | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Kladruby - Bělčice B | 5:2 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Lnáře - Kladruby | 4:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Kladruby - Radošovice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 1071 (ø 89,25) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 833 (ø 69,41) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 16 | 1047 (ø 65,43) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 942 (ø 78,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 4 | 353 (ø 88,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 9 | 770 (ø 85,55) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 9 | 465 (ø 51,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 21 | 1639 (ø 78,04) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 14 | 1201 (ø 85,78) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




