19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Dříteň veze důležité body z Frymburka

19

Dříteň nabírá formu a díky výhře se odlepila ze dna tabulky.

Dříteň vsadila na protiútoky, ale domácím se jim je dařilo včas likvidovat. Domácí tým měl herní převahu, ale šance se mu nedařilo proměnovat až dostal výhodu pokutového kopu. Ten proměnil František Fatura 1:0. Další šance domácí tým nepormněil a muselo ho to mrzet.

Druhý poločas začal Frymburk odpadat a hostujicí tým toho využil. Dobře zahraný roh Picky zakončil hlavou Miloš Pojer 1:1. Do vedení dostal hosty Marek Werner 1:2. DOmácí tým se vzchopil a zvládl vyrovnat Janem Ribárem. Dramatický duel nakonec zlomila Dříteň. Werner našel před brankou Šimona Parýzka a ten si už věděl rady.

Dříteň tak veze důležité body, které jí dostaly ze dna tabulky.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (kapitán): Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním se nám dařilo hrát to, co jsme chtěli, jít do vedení a v rámci možností kontrolovat zápas. V tom druhém nastal pravý opak. Nenavázali jsme na první poločas, začali dělat chyby a soupeři se povedlo vrátit do zápasu. Snad se z toho ponaučíme. Gratulace Dřítni ke třem bodům

TJ Dříteň
Miloš Pojer (kapitán): První gól jsme dostali z zbytečně z penalty ve 25 min. První půle z naši strany nic moc. Frymburk měl převahu. Ale druhá půle úplně jiná. V 56 min Picka zahrával standartku a já jsem dával hlavou na 1:1. Konečně jsme začali hrát fotbal a v 73 nás dostal Werner do vedení pak jsem dostali na 2:2 ale hned na to jsme po pěkný akci když Werner nahrával před bránu Parýzkovi a ten dal na 3:2. Jinak hodnocení. Do Frymburku jsme jeli s tím že musíme uhrát 3 body za každou cenu a to se nám povedlo. V naší situaci musíme tyhle zápasy zvládat. Chtěl bych kluky pochválit za druhou půlku jak bojovali a jak k ní přistoupili. Pro nás moc důležitý body.

M. Vítek [-] - F. Fatura [-] - F. Mertl [-] (76. D. Račák [-] ) - K. Malák [-] (46. L. Brůha [-] ) , F. Malina [-] , J. Ribár [-] , M. Flöring [-] , J. Šisler [-] , M. Račák [-] , T. Kaňa [-] (78. M. Králik [-] ) , O. Malák [-]