22.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Velešín utrpěl další debakl, vimperský kouč pro něj ale měl slova uznání

19

Šumavan se na domácí výhru nenadřel...

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Šumavanu): Zápas se odehrával v poklidné atmosféře. Do poločasu jsme dali 5 gólů a bylo o zápase rozhodnuto. Druhý poločas se vlastně již jen dohrával. My jsme naše šance zahazovali, a proto také zapas skončil jen 7-0. Klobouk dolů před soupeřem, který i přes nepříznivý výsledek se stále snažil hrát fotbal bez žádných faulů a zákeřností. Za týden nás čeká asi něco úplně jiného.

J. Formánek [-] - O. Rod [-] , J. Čech [-] , J. Pospíchal [-] (62. M. Novotný [-] ) , R. Vojta [-] , O. Málek [-] , L. Vintr [-] , V. Chvosta [-] (70. F. Potůček [-] ) , V. Pankratz [-] , P. Vondrášek [-] , J. Formánek [-]