20.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Semice zabraly v pravý čas, Mirovice si udržely za zády

21

Jak se utkání odehrálo, přiblížil kouč Semic Marcel Nousek.

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek (trenér): Po dvou prohraných utkáních jsme zajížděli do Mirovic, kde jsme věděli, že nás nečeká nic příjemného. Domácí měli velkou motivaci dotáhnout se na nás bodově a zpříjemnit si pouťové oslavy. Celé utkání bylo velmi vyrovnané a plné osobních soubojů. V prvním poločase branka nepadla a celkově byla hra spíše o tom,kdo neudělá první chybu. Ta přišla až po změně stran v 55’ minutě,kdy jsme nezachytili brejk domácích a prohrávali 1:0. Naštěstí nás to nepoložilo a snaha o vyrovnání přišla v 70’ minutě,kdy byl faulován ve vápně Šourek a Zborník s přehledem penaltu proměnil. Než se domácí rozkoukali, tak jsme šli do vedení 1:2 po pěkné akci Šourka s Valachem. Mirovice se pak snažily o vyrovnání, ale my vytěžili z brejkové akce do otevřené obrany gól na 1:3. Bylo pro nás důležité vyhrát venku a dále bojovat o přední příčky.