16.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Góly padly v první desetiminutovce, body se dělily

10. R. Žurek - 5. O. Rod
21

Před pěknou návštěvou přivítal Blaník v derby Vimperk a zápas se vyvíjel lépe pro hosty, když již v 5. min. se nádherně trefil do šibenice O.Rod. Pro domácí, kteří se opět potýkali s absencí několika hráčů to byl šok, který zažehnal brzy v 10.min. R.Žurek - 1:1. Hosté se lépe pohybovali a domácí se celý zápas nedostali k obvyklému tlaku, přesto si vytvořili několik šancí-M.Dvořák nastřelil tyč a R.Žurek i A.Kadlec své šance zahodili.Za celkový dojem je remíza spravedlivá...

Zaslal: Miroslav Mottl

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Vimperk): Povedl se nám začátek utkání a již v 5. minutě jsme se krásnou střelou Ondry Roda ujali vedeni 1-0. Bohužel v 10. minutě už to bylo 1-1. Opět jsme neuhlídali domácího Žurka a ten bez problému vyrovnal. Od té doby se hra uklidnila a byl to spíše boj mezi vápny bez vyložených gólových šanci. Domácí hrozili nejvíce ze standardních situací, se kterými jsme si dnes poradili na jedničku. Proto zápas skončil spravedlivou remízou a vezeme si zasloužený bodík. Teď nás čeká těžký víkend, kdy jedeme do Mirovic a v odloženém utkání přivítáme v pondělí Trhové Sviny.