25.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Hovorčovice rozhodly o vítězství nad velvarskou rezervou gólem v závěru

3

Minulé střetnutí těchto dvou celků přineslo výhru Velvar, kdy dokázali velvarští rozhodnout v 89. minutě. Stejný scénář přineslo i dnešní utkání, v roli rozhodujícího se však tentokrát ocitli hovorčovičtí!

Vedoucí gól domácích v závěru

Utkání bylo od samého začátku poměrně vyrovnané a také velice atraktivní. Šance byly k vidění na obou stranách, a diváci se tak určitě nenudili.

Na úvodní gól si však museli počkat až do 42. minuty. Z takřka nulového úhlu poslal Hovorčovice do vedení Ondřej Pouzar.

Domácí tak po první půli vedli nad B-týmem Velvar 1:0.

Rozhodující branka z přímého kopu

Zhruba deset minut po začátku druhého poločasu bylo srovnáno. Po centru mladého Bunikovského se trefil Václav Podivínský.

Velvary se poté mohly několikrát dostat do vedení, kdy šel třikřát sám na domácího brankáře Roman Mikš. Střídající fotbalista Velvar ale Hutaře překonat nedokázal.

V 87. minutě tak přišel trest ze strany domácích. Přímý kop zahrával Daniel Černý a trefil se nádherně.

Hovorčovice tak dokázaly porazit velvarskou rezervu 2:1 a v tabulce se na ni dotáhly na jediný bod.

SKK Hovorčovice
Jiří Tesař: Jsme rádi za tři body, dotáhli jsme soupeře, který je před námi, na jeden bod. Do konce sezóny se ještě pokusíme urvat nějaké body, abychom se v tabulce posunuly ještě výš.

Slovan Velvary B
Radek Šmíd: Kvalitní zápas s šancemi na obou stranách. První gól přišel po naší chybě, ve druhém poločase jsme ale dokázali vyrovnat. Ke konci jsme nevyužili vyložené šance, a tak přišla odplata.

D. Hutař [-] - J. Pouzar [-] , L. Syrový [-] , A. Kaličiak [-] , M. Čáp [-] , L. Kubík [-] , O. Pouzar [-] , V. Valíček [-] , F. Škorvánek [-] (79. P. Vinš [-] ) , D. Černý [-] (88. R. Vintr [-] ) , M. Mansfeld [-]

M. Majtaník [-] (75. T. Holub [-] ) - M. Radošinský [-] , M. Růžek [-] , R. Bunikovský [-] , L. Pihrt [-] , V. Podivínský [-] , M. Leibl [-] , J. Štefanik [-] (46. L. Šmíd [-] ) , M. Vošmera [-] , J. Dvořák [-] (46. J. Dörfl [-] ) , L. Černý [-] (46. F. Krška [-] )

ŽK: 20. V. Valíček , 58. D. Hutař - 38. J. Štefanik , 71. R. Mikš .