24.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Rezerva Kosmonos doma nasázela Radonicím sedm gólů!

4

B-týmu Kosmonos se na jaře daří a svými výkony se dokázal vyhoupnout až na třetí místo tabulky. Jeho soupeř, Radonice, se v tabulce nachází na opačném konci. Navíc mu pro toto utkání chybělo kvůli zranění hodně hráčů a na jeho výkonu to bylo znát.

Čtyři góly Kosmonos

Hned od úvodního hvizdu hlavního sudího měli hru naprosto pod kontrolou domácí, kteří se už v 6. minutě dostali do vedení. Gólový účet utkání otevřel dvaadvacetiletý Matěj Král.

O dvě minuty později vedly Kosmonosy už 2:0, kdy se prosadil Ladislav Hlaváček.

Vzápětí ale odpověděly Radonice, kterým se podařilo snížit. Gólem na 1:2 se do listiny střelců zapsal Štěpán Šťastný.

Poté gólové hody na chvíli ustály, kosmonoští ale měli hru stále pod kontrolou a vytvářeli si spoustu šancí.

Ve 32. minutě navýšil náskok domácích znovu na rozdíl dvou branek Patrik Kraus.

O šest minut později uzavřel první půli svým druhým gólem v utkání Ladislav Hlaváček.

Pokračování domácí kanonády a Hlaváčkův hattrick

Hned zkraje druhé půle dokonal hattrick domácí útočník Ladislav Hlaváček. Kosmonosy tak vedly už 5:1.

Domácí měli balón stále na kopačkách a hosty z Radonic k ničemu nepouštěli.

V 64. minutě navíc přidali šestý gól. Po tříminutovém pobytu na hřišti se dokázal prosadit mladičký Jaromír Boxan.

Poté ještě přidal svou druhou branku v utkání Matěj Král, který tak stvrdil vysokou a zaslouženou výhru Kosmonos 7:1 nad soupeřem z Radonic.

SK Kosmonosy B
Martin Michalec: Pro nás to byl poměrně jednoduchý zápas. Chtěl bych pochválit dorostence, všichni odehráli utkání velice dobře, hráli aktivně a nebáli se. Celkově bych chtěl ale kluky pochválit za týmový výkon.

TJ Slavia Radonice
Jan Janík: Výsledek je krutý, ještě k tomu, když hrajete v tak krásném areálu, ve kterém si můžete zahrát kvalitní fotbal. Po pěti gólech to ale bylo naprosto jednoznačné. Výkon rozhodčích byl vynikající a domácí tým byl svým vystupováním velmi sympatický.

Z. Janura [-] - M. Mulligan [-] , J. Strouhal [-] , O. Zeman [-] (78. M. Kurc [-] ) , L. Hlaváček [-] (61. J. Boxan [-] ) , M. Král [-] , P. Kraus [-] , M. Král [-] , M. Novák [-] , D. Hradec [-] (46. D. Málek [-] ) , M. Skalický [-] (61. T. Hutsalyuk [-] )

T. Moravec [-] - J. Lukáš [-] (72. M. Štilec [-] ) , Š. Slávik [-] (75. B. Blűmel [-] ) , A. Moravec [-] , Š. Šťastný [-] , M. Doležal [-] , J. Krejčík [-] (65. M. Mucha [-] ) , P. Cikaník [-] , L. Smetana [-] , J. Janík [-] , K. Mejsnar [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Stádník Vladimír - ASNÍK Daniel, MAREŠ Bohumil.