23.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Debakl jara! Líbeznice doma od Bakova dostaly deset gólů!

4

Do Líbeznic, které se v tabulce nacházejí na předposledním místě, přijel soupeř z Bakova. Ten, i přes to, že naposledy zvítězil téměř před měsícem, dnes uštědřil domácím pěknou dardu a ukazatel skóre se zastavil až na čísle 10!

Domácí se dostali do vedení, favorit však skóre otočil

Utkání začalo poměrně vyrovnaně. Oba týmy dobře kombinovaly a hrál se poměrně pohledný fotbal.

A byli to domácí, kteří otevřeli skóre utkání. Po pěkné kombinaci poslal Líbeznice do vedení Oleksandr Braier.

Netrvalo to dlouho a za deset minut bylo srovnáno, kdy střílený centr Tomáše Vitmajera, i s pomocí teči jednoho z hráčů Líbeznic, skončil v domácí síti.

O dalších deset minut později už bakovští vedli. Po rohovém kopu se prosadil Matěj Vaněk.

V závěru úvodního dějství ještě přidal třetí gól do sítě domácích Martin Ajchler, a první poločas tak skončil 3:1 pro hostující mužstvo.

Sedm gólů v líbeznické síti

I přes to, že Líbeznice držely v první půli s Bakovem krok, druhý poločas už byl naprosto jednoznačný. Fotbalisté z Bakova nasázeli svému soupeři sedm branek. Většina z nich padla po chybách domácí obrany, kdy hráči Bakova chodili sami na brankáře.

Na 4:1 nejprve zvýšil Tomáš Vitmajer.

Na 5:1 znovu Vitmajer, tentokrát ale Petr.

Na 6:1 zvýšil v 61. minutě Matěj Vaněk.

V 67. minutě na 7:1 Jan Kvapil.

O dvě minuty později se ozvali domácí. Na 7:2 snížil Alexandr Nedostup.

Poté přišly další dvě branky Matěje Vaňka, které znamenaly skóre 9:2.

Konečný výsledek stanovil na 10:2 pro hosty v 81. minutě David Boško.

Po jednoznačném druhém poločase tak odjíždí Bakov z Líbeznic spokojený, včetně Matěje Vaňka. Hostující útočník zaznamenal v utkání čtyři branky a byl tak jednou z nejvýraznějších postav tohoto zápasu.

Naopak fotbalisté Líbeznic spokojení rozhodně nebudou. Větším rozdílem podlehli jen Staré Boleslavi v podzimní části sezóny, kdy s druhým týmem tabulky prohráli 10:1.

Líbeznice
Ladislav Kurucz: V prvním poločase jsme ještě tak nějak drželi se soupeřem krok a nevypadalo to z naší strany herně špatně. Ve druhé půli to ale byla série hrubých chyb, které na téhle úrovni nejde dělat.

SK Bakov nad Jizerou
Jaroslav Kamenický: Chtěl bych pochválit kluky za to, jak skvěle a kolektivně to pojali. Výsledek se jim za to odvděčil. Soupeř, dokud mohl, nám dělal starosti. Druhý poločas ale odešel, především fyzicky.