23.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Hovorčovice podruhé v sezóně zvítězily venku, odnesly to Radonice

78. P. Cikaník - 58. J. Pouzar , 74. J. Pouzar , 76. J. Pouzar , 85. V. Valíček (p.)
4

Na půdu Radonic, které v minulém kole v důležitém utkání podlehly Lužci, přijel soupeř z Hovorčovic. Tomu se na jaře příliš nedaří, poslední výhru totiž zaznamenal před více než měsícem.

První půle branku nepřinesla

Od úvodního hvizdu bylo utkání poměrně vyrovnané, menší územní převahu však přece jen měli domácí.

Po prvních patnácti minutách se však karta obrátila a tempo hry začali postupně udávat hosté, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí. Žádnou však proměnit nedokázali.

První poločas tak skončil bezbrankovým výsledkem 0:0.

Hattrick Jakuba Pouzara

Na začátku druhého poločasu měli minimálně dvě vyložené šance domácí fotbalisté, efektivita však byla nulová.

V 58. minutě přišla první branka. Skóre utkání otevřel hostující útočník Jakub Pouzar. Hovorčovice tak vedly 1:0.

O zhruba patnáct minut později přidal Jakub Pouzar další dva slepené góly a zaznamenal tak hattrick. Hostující celek tak rázem vedl 3:0.

Radonicím se vzápětí podařilo snížit. Po chybě hostů dokázal skórovat Petr Cikaník.

Více zdramatizovat utkání už se ale domácím nepovedlo, jelikož v 84. minutě stanovil po sporné penaltě konečný výsledek utkání na 4:1 pro Hovorčovice Vladimír Valíček.

TJ Slavia Radonice
Jan Janík: Za mě to bylo vyrovnané utkání. V první půli jsme byli nejdříve lepší my a poté soupeř. Ve druhém poločase jsme nedokázali využít naše šance a hosté nám dali tři stejné branky. Poté jsme snížili a dostali se do tlaku. Rozhodčí ale po nesmyslném zákroku na našeho stopera odpískal pokutový kop pro hostující tým. Tím pohřbil veškeré naše šance alespoň na vyrovnání.

SKK Hovorčovice
Jiří Tesař: Odehráli jsme velice slušné utkání. Podali jsme kvalitní a kompaktní výkon a zaslouženě jsme vyhráli. Po dlouhé době se nám podařilo zvítězit venku, za což jsem velice rád.

T. Moravec [-] - M. Hrubeš [-] , K. Mejsnar [-] (86. P. Houštecký [-] ) , D. Arient [-] (46. J. Kmoch [-] ) , J. Janík [-] (89. B. Blűmel [-] ) , A. Moravec [-] , Š. Šťastný [-] , M. Sop [-] , M. Pekárek [-] , J. Lukáš [-] (75. J. Krejčík [-] ) , P. Cikaník [-]

D. Hutař [-] - O. Novák [-] (64. R. Vintr [-] ) , M. Mansfeld [-] , O. Pouzar [-] , F. Škorvánek [-] , V. Valíček [-] , J. Pouzar [-] (86. Z. Bureš [-] ) , L. Kubík [-] , M. Čáp [-] , A. Kaličiak [-] , L. Syrový [-]

ŽK: 31. M. Pekárek , 70. M. Hrubeš , 88. J. Janík - 62. M. Mansfeld .