22.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Kosmonosy jednoznačně přehrály Velký Borek a nasázely mu pět gólů

4

Do Kosmonos přijel poslední Velký Borek, který ale v minulém kole zaznamenal cenný skalp Hovorčovic. Dnes mu však chybělo spoustu hráčů a na hřišti to bylo znát.

Dvě branky domácích

Zápas byl již od úvodního hvizdu v režii domácích. Kosmonosy měly převahu, kontrolovaly hru a vytvářely si slibné příležitosti.

Jednu z nich dokázal v 9. minutě proměnit mladý Mulligan, který se prosadil povedenou střelou z hranice vápna.

Kosmonosy si vytvářely další příležitosti a svého soupeře do zakončení prakticky nepustily.

Ve 27. minutě svůj náskok domácí navýšili. Po vyražené střele hostujícího brankáře skóroval z dorážky Aleš Kohout.

Další branky už první poločas nenabídl a úvodní dějství tak skončilo výsledkem 2:0 pro Kosmonosy.

Další tři branky v síti Velkého Borku

Ve druhém poločase se prakticky nic nezměnilo. Kosmonosy měly převahu a utkání bylo jednoznačně v jejich režii.

V 55. minutě dokázali domácí přidat třetí branku. Po centru z rohového kopu se hlavou prosadil autor prvního gólu utkání Mulligan.

Stejný muž o pětadvacet minut později zkompletoval hattrick. Podobně jako při svém prvním gólu vystřelil z hranice vápna a hostujícímu Procházkovi nedal šanci. Kosmonosy tak vedly už 4:0.

V 87. minutě zatloukl hřebíček do rakve Velkého Borku střídající Boxan, který obešel několik protihráčů a střelou na přední tyč stanovil konečný výsledek zápasu na 5:0 pro domácí.

SK Kosmonosy B
Martin Michalec: Dařilo se nám, zápas jsme měli naprosto pod kontrolou. Soupeře jsme nepustili k jedinému kloudnému zakončení, takže jsem spokojen. Jediná kaňka je zranění tří našich hráčů, kteří museli střídat.

SK Slavia Velký Borek
Zbyněk Štrupl: Lepili jsme to, jak jsme mohli, chybělo nám šest lidí. I když soupeř byl samozřejmě lepší a zaslouženě vyhrál, tak jsem kluky po zápase pochválil. Hráli jsme to, na co jsme měli. Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon rozhodčího a také pochválit skvělý areál v Kosmonosech, včetně hrací plochy.

D. Šteiner [-] - A. Kohout [-] (62. [-] ) , J. Motyčka [-] , J. Strouhal [-] , O. Zeman [-] , L. Hlaváček [-] (46. V. Yerkhov [-] ) , M. Král [-] , F. Skramuský [-] (32. D. Hradec [-] ) , P. Kraus [-] (73. D. Málek [-] ) , M. Král [-] , M. Mulligan [-]

L. Procházka [-] - M. Mihalík [-] - J. Ryba [-] , M. Junek [-] - J. Junek [-] , F. Lamač [-] - L. Randák [-] , M. Minář [-] (74. D. Procházka [-] ) , J. Kováč [-] , T. Krajník [-] , L. Krajník [-]

ŽK: 20. J. Motyčka - 54. T. Krajník , 82. F. Lamač .