22.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

--

--

Sedmigólové utkání dopadlo lépe pro domácí Lužec, a Radonice tak odjíždějí bez bodu

4

Kdo si před tímto zápasem myslel, že utkání dvou týmů ze spodní části tabulky přinese nudnou a nezajímavou podívanou, mýlil se. Ve skvělém utkání mezi Lužcem a Radonicemi padlo sedm branek, kde se na konci radovali domácí.

Vedení domácích o jednu branku

Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný.

V 10. minutě se domácí dostali do vedení. Po důrazné akci Vojtěcha Sušíra, který dokázal skórovat, vedli fotbalisté Lužce 1:0.

Hosty inkasovaná branka probrala a i oni si začali vytvářet gólové příležitosti. Jednu z nich dokázal ve 21. minutě proměnit Štěpán Šťastný, který se prosadil po rohovém kopu.

Když už se zdálo, že úvodní dějství skončí smírně, tak po nedůrazu hostujících fotbalistů vrátil vedení Lužci Lukáš Prejza.

První půle tak skončila 2:1 pro domácí.

Čtyři branky a šťastný konec pro domácí

Druhý poločas začal několika slibnými příležitostmi pro Radonice. Hostující celek však žádnou z nich proměnit nedokázal.

Utkání se poté vyrovnalo a hrálo se poměrně tvrdě. Avšak v duchu fair play.

V 56. minutě se Radonicím podařilo vyrovnat. Znovu z rohového kopu se prosadil tentokrát kapitán Aleš Moravec.

Remízový stav však nevydržel dlouho a nedůslednost Radonic ztrestal brankou na 3:2 Petr Kolařík.

Zanedlouho hosté znovu vyrovnali po krásné akci Marka Pekárka.

Radonice se poté mohly dostat do vedení, šance však zůstaly nevyužity.

V závěru utkání zahrávali fotbalisté Lužce dva slepené rohové kopy. Po jednom z nich si po nedůrazném odkopu hostující obrany srazil míč do vlastní sítě Kryštof Mejsnar. Radonický obránce tak vlastní brankou uzavřel skóre utkání a Radonice tak podlehly Lužci 3:4.

TJ Slavia Radonice
Jan Janík: I přesto, že je výsledek krutý, tak si za něj můžeme sami. Ještě bych chtěl pochválit a vyzdvihnout výkon rozhodčích, kteří utkání zvládli na jedničku.