Ani tři červené karty nezabránily Radonicím v zisku tří bodů

5

Na půdu Radonic přijel Chotětov, kterému se na jaře příliš nedaří. Ze čtyř zápasů si připsal pouze jednu výhru, a to nad posledním Velkým Borkem. Dnes si chtěl tři jarní body připsat podruhé, Radonice se však nedaly.

Domácí poslal do vedení Mejsnar

První půle byla vesměs vyrovnaná, hrál se poměrně kvalitní a pohledný fotbal.

Postupem času však začaly otěže zápasu přebírat domácí Radonice, které měly více ze hry a dokázaly si vytvářet více gólových příležitostí.

Jednu takovou proměnil ve 32. minutě Kryštof Mejsnar, který se zorientoval ve vápně a pohodlně uklidil balón k tyči. Domácí tak vedli 1:0.

Nic dalšího už úvodní dějství nepřineslo, a tak byl poločasový výsledek 1:0 pro Radonice.

Tři červené karty a neproměněná penalta

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jako ten první. Radonice měly více ze hry a častěji se dostávaly do šancí.

Obrovskou příležitost ke skórování však měli po chvíli hry hosté. Nedokázali však proměnit pokutový kop, který chytil domácí gólman Domlátil.

V 74. minutě přišly tři červené karty na straně domácích. Nejprve musel po druhé žluté kartě hřiště předčasně opustit Marek Pekárek. Výroky rozhodčího se nelíbily na lavičce sedícímu Karabellovi ani vedoucímu mužstva, a tak museli i oni opustit prostory hřiště.

Radonice si však zvládly jednobrankový náskok pohlídat i v deseti a Chotětov tak na domácí půdě porazily 1:0.

TJ Slavia Radonice
Josef Ženatý: Zápas byl rychlý a poměrně pohledný. Soupeř tam měl jednoho šikovného kluka, my jsme je však dokázali přehrát. Byli jsme fotbalovější a zaslouženě jsme vyhráli.

TJ Sokol Chotětov
Jaroslav Souček: Domácí zaslouženě vyhráli, jelikož dokázali proměnit alespoň jednu šanci. My jsme se do šancí dostávali těžko, a když už jsme si nějakou vypracovali, nedokázali jsme ji proměnit.

J. Domlátil [-] - J. Kmoch [-] (81. P. Houštecký [-] ) , K. Mejsnar [-] , M. Hrubeš [-] , J. Janík [-] , M. Doležal [-] , P. Cikaník [-] , A. Moravec [-] , L. Bezkočka [-] , Š. Šťastný [-] , M. Pekárek [-]

J. Bůžek [-] - M. Rusiňák [-] , O. Souček [-] , K. Potůček [-] , M. Nežerka [-] , J. Lukáš [-] , M. Souček [-] , T. Koníček [-] , D. Vtelenský [-] (62. J. Roháček [-] ) , P. Beneš [-] , L. Kořínek [-]

ŽK: 41. M. Pekárek , 63. J. Janík - 44. T. Koníček , 68. K. Potůček , 77. O. Souček . ČK: 74. M. Pekárek , 75. O. Karabello .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Laštovička Stanislav - SANDEV Viktor, KABOUREK Jiří.