19.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Líbeznice doma dostaly od Kosmonos osm gólů

5

Kosmonosy, které v minulém kole doma zaváhaly s Bakovem, dnes přijely na půdu Líbeznic. Ty v jarní části sezóny zatím nezískaly jediný bod. Dnešním zápasem to chtěly změnit. Ani tentokrát to však nevyšlo...

Dvě branky hostů

Od začátku měli převahu hosté. Líbeznice si až na jednu povedenou střelu nic jiného nevypracovaly.

Ve 22. minutě se Kosmonosy dostaly do vedení. Po centru skóroval Ladislav Hlaváček.

O čtyři minuty později vedli hosté 2:0. Po povedeném autovém vhazování uklidil balón do sítě Vladyslav Yerkhov.

Nic dalšího už se do konce úvodního dějství neudálo, a tak hráči odcházeli do kabin za stavu 2:0 pro hostující Kosmonosy.

Šest branek hostů a hattrick Hlaváčka

Druhá půle začala vyrovnaně. Líbeznice měly náznaky šancí po únicích po lajnách. Žádnou vyloženou příležitost si však vytvořit nedokázaly, a tak začala kanonáda hostů. Kosmonosy svému soupeři dokázaly nasázet šest branek. Většina padla po povedených rychlých protiútocích.

Ve 48. minutě se prosadil útočník Adam Fišer.

O čtyři minuty později přidal svůj druhý gól v utkání Ladislav Hlaváček.

Svou druhou branku v zápase si připsal také Adam Fišer. Hosté tak po šedesáti minutách vedli na půdě Líbeznic 5:0.

O minutu později zaznamenali domácí čestný úspěch. Tváří v tvář hostujícímu brankáři skóroval Petr Dvořák a snížil tak stav utkání na 5:1.

Čtyřgólový náskok se Kosmonosům nelíbil, a tak dal zanedlouho šestou branku Ladislav Hlaváček, který tak zkompletoval hattrick.

Sedmý gól hostů přidal v 69. minutě Jakub Strouhal a na konečných 8:1 se v 75. minutě prosadil Daniel Hradec.

Kosmonosy tak Líbeznicím uštědřily vysokou porážku a v tabulce se tak posunuly na třetí místo.

Naopak Líbeznice se propadly na předposlední příčku.

Líbeznice
Ladislav Kurucz: Není moc co hodnotit, výsledek mluví za vše. Ze sestavy nám vypadlo asi pět hráčů, které jsme museli nahradit hráči z B-týmu. Bohužel jsme však nebyli konkurence schopní.:

SK Kosmonosy B
Martin Michalec: Zápas se nám povedl se vším všudy. Jak výsledkově, tak herně. Soupeře jsme přehráli a skoro k ničemu jsme ho nepustili. Musím pochválit celý tým, všichni byli výborní.: