18.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

11. T. Szaban , 17. L. Paluka (p.) , 55. A. Tyle , 56. R. Wrobel , 59. M. Punčochář - 9. M. Lalouček
3

Do Libčic, které v minulém kole dokázaly o všechny body obrat Byšice, přijely Holubice. Těm se naopak na jaře vůbec nedaří, jelikož nedokázaly zvítězit zatím jediné utkání.

Vedení hostů nevydrželo dlouho

První poločas byl poměrně vyrovnaný, mírnou převahu však měly domácí Libčice.

V 9. minutě se ale do vedení dostaly Holubice, kdy se po rychlém protiútoku prosadil Martin Lalouček.

Vedení hostujícího týmu nemělo dlouhého trvání. O dvě minuty později totiž po rohovém kopu skóroval Tibor Szaban a vyrovnal tak na 1:1.

V 17. minutě se po faulu ve vápně na domácího Ondřeje Hrdinu kopala penalta. Tu bezpečně proměnil kapitán Ondřej Paluka a poslal tak svůj tým do vedení.

Stejný muž o pár minut později nastřelil břevno. Hosté poté zahrozili po střele z malého vápna, kterou vyrazil domácí gólman Václav Michovský.

Poločas tak skončil výsledkem 2:1 pro Libčice.

Tři góly domácích během pěti minut

Do druhého poločasu nastoupily Libčice v jiném rozestavení, a to se jim vyplatilo, jelikož dokázaly během pěti minut vstřelit tři branky.

V 55. minutě se po centru z levé strany prosadil Andreas Tyle.

O minutu později stejný muž tentokrát v roli asistenta, kdy po jeho centru navýšil náskok domácích Roman Wrobel.

V 59. minutě přidal pátý gól do sítě hostů Michal Punčochář, který se prosadil po krásné kombinaci.

Libčice ve zbytku poločasu měly hru pod kontrolou a vytvářely si další šance. Žádnou z nich už ale proměnit nedokázaly a utkání tak skončilo výsledkem 5:1 pro domácí.

AFK Libčice
Daniel Bejr: Výsledek určitě zasloužený. Rozhodla fyzická kondice obou týmů, za tím si stojím. Schází se nás na tréninky patnáct, šestnáct a na hřišti to bylo vidět.:

TJ Sokol Holubice
Roman Slavíček: Opět se ukázalo, že naše veliká slabina jsou standardní situace. Dáme gól z protiútoku a pak si to nedokážeme pohlídat. To samé začátek druhého poločasu. Roh jsme si dobře pobrali, obsadili jsme hráče. Když se ale po pár vteřinách vrátil balón do vápna, už to bylo bez reakce, a tím pádem přišla inkasovaná branka. Domácí ale vyhráli zaslouženě a my musíme bojovat dál.: