18.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Hovorčovice porazily Líbeznice díky penaltě v závěru utkání

33. J. Tresner , 40. J. Tresner , 88. J. Pouzar (p.) - 48. J. Pospíšil , 68. O. Braier
3

Na půdu pátých Hovorčovic přijely Líbeznice, které v jarní části sezóny zatím nezískaly ani bod. Dnes měly k prvnímu bodovému zisku blízko, skolila je však penalta v závěru utkání.

Dvě branky domácího Tresnera

První půle byla vyrovnaná, do vedení se však dostali domácí, kteří dokázali využít dvě ojedinělé šance.

Po sérii rohových kopů se ve 33. minutě prosadil Jiří Tresner.

O sedm minut později se po krásné akci stejný muž trefil podruhé a zvýšil tak už na 2:0.

Holubice měly jen náznaky nějakých příležitostí, žádnou vyloženou šanci si však vytvořit nedokázaly, a tak skončilo úvodní dějství výsledkem 2:0 pro Hovorčovice.

Vítězný gól z penalty

Do druhého poločasu vstoupily domácí Hovorčovice laxně. Po zahození obrovské šance snížily z protiútoku hosté. Po kličce domácímu gólmanovi se prosadil Jan Pospíšil.

O dvacet minut později už bylo vyrovnáno. Hovorčovické obraně utekl znovu Jan Pospíšil, který předložil míč Oleksandru Braierovi a ten ho pohodlně uklidil do prázdné brány. Stav utkání byl tak rázem 2:2.

Hra se poté vyrovnala a příležitosti k rozhodnutí zápasu měly oba celky.

V 88. minutě rozhodčí po sporné situaci ve vápně pískl penaltu ve prospěch Hovorčovic. Tu proměnil Jakub Pouzar a domácí mohli slavit.

Hovorčovice tak Holubice dokázaly porazit i podruhé v sezóně, tentokrát těsným výsledkem 3:2.

SKK Hovorčovice
Tesař: V první půli jsme nehráli ideálně, dokázali jsme ale využít standardku a poté se prosadit znovu, tentokrát po povedené akci. Do druhého poločasu jsme vstoupili tak, že jsme si mysleli, že se nám nic nestane a soupeř nás potrestal. Naštěstí jsme ale díky gólu z penalty v závěru utkání dokázali zvítězit. Myslím si ale, že to byl spíše remízový zápas.:

Líbeznice
Ladislav Kurucz: Myslím, že jsme odehráli slušné utkání. Soupeř byl kvalitní a nám se dařilo hrát s ním vyrovnaný zápas. Nakonec ale rozhodla sporná penalta a my tak odjíždíme bez bodu.:

D. Hutař [-] - J. Tresner [-] (42. D. Černý [-] ) , O. Pouzar [-] (86. Z. Bureš [-] ) , M. Ptáček [-] , F. Škorvánek [-] , V. Valíček [-] , J. Pouzar [-] , V. Syrový [-] (58. M. Drtina [-] ) , M. Čáp [-] , A. Kaličiak [-] , L. Syrový [-]