15.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

--

6

Libčice už před utkáním měly téměř jasné, že s uplynulou sezonou se v tabulce rozloučí na 8. mistě. Naopak rezerva Kosmonos ještě bojovala o krásné třetí místo. Podzimní střetnutí těchto dvou týmů skončilo vítězstvím kosmonoského B-týmu 6:3. Podobný scénář se psal i dnes.

Dvě branky hostů v závěru znamenaly vedení

Hned ve 4. minutě se dostali do vedení fotbalisté Libčic. Po spolupráci Paluka - John se do prázdné branky prosadil druhý jmenovaný.

Netrvalo to ani tři minuty a bylo srovnáno. Po chybě v rozehrávce domácích se trefil Adam Fišer.

O zhruba čtvrthodiny později se Libčice znovu dostaly do vedení a znovu po spolupráci Paluka - John. Tentokrát však skóroval první jmenovaný. Libčický kapitán se trefil krásnou střelou z voleje.

Hosté však dokázali znovu odpovědět. Ve 29. minutě vyrovnal po rychlém brejku na 2:2 Matěj Král.

Když už se zdálo, že první půle skončí smírně, přišly dva slepené góly Kosmonos. Poločasové vedení svému týmu zařídili Hlaváček a Fišer.

Úvodní dějství tak skončilo 4:2 pro hostující celek.

Další čtyři branky Kosmonos

Netrvalo to ani deset minut a hosté vedli 5:2. Hattrick zkompletoval Adam Fišer.

V 76. minutě domácí ještě stihli snížit z penalty. Trefil se Ladislav Šindelář.

I přesto, že Libčice prohrávaly už "jen" o dvě branky, Kosmonosy utkání kontrolovaly a dokázaly přidat ještě další tři branky.

Na 6:3 zvýšil svým čtvrtým gólem v utkání Adam Fišer.

Na 7:3 zvýšil střídající Boxan a na 8:3 stanovil konečný výsledek utkání svým druhým gólem v zápase Matěj Král.

Kosmonoská rezerva tak po výhře v Libčicích a lepšímu skóre oproti jejímu soupeři z Byšic končí sezónu na 3. místě.

Libčice, které na jaře dokázaly porazit například Starou Boleslav, ale také prohrát o tři branky na půdě Velkého Borku, končí sezónu na 8. místě.

AFK Libčice
Daniel Bejr: Podle mého názoru rozhodla zejména rychlost soupeře. Byl fotbalovější, jak už jsem zmínil i rychlejší a celkově jednoznačně lepší. Přehrál nás a zaslouženě vyhrál.