15.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Stará Boleslav končí sezónu stylově, velvarské rezervě doma nadělila sedm branek

6

Velvarské béčko předvedlo na jaře několik skvělých výkonů, které mu v tabulce nakonec vykouzlily 6. místo. Poslední zápas přijelo sehrát do Staré Boleslavi, která v tabulce končí na 2. místě s nejvíce vstřelenými brankami v celé soutěži. Že jsou staroboleslavští nejproduktivnějším týmem v uplynulém ročníku potvrdili i dnes.

Tři branky domácích

Od úvodního hvizdu byli jednoznačně lepší domácí. Kontrolovali hru a dostávali se do gólových příležitostí.

Do vedení se dostali ve 14. minutě. Z dorážky otevřel skóre utkání Václav Práger.

Ve 29. minutě zvýšil na 2:0 obránce Jan Reichert, který se prosadil po rohovém kopu.

Poločasové skóre uzavřel ve 44. minutě na 3:0 pro domácí pěkným lobem Jan Vodák.

Další čtyři branky ve velvarské síti

Z druhé půle neuběhly ani dvě minuty a Stará Boleslav vedla už 4:0. Z dorážky se trefil Petr Bláha.

V 51. minutě zaznamenali čestný úspěch i hosté. Přesnou střelou k tyči se mezi střelce utkání zapsal Roman Mikš.

Velvary mohly přidat další branku, zastavila je však branková konstrukce.

Stará Boleslav poté svého soupeře už k ničemu jinému nepustila a přidala další góly.

Dvě slepené branky přidal v 71. a v 73. minutě Daniel Krulich. Obzvlášť jeho druhý gól stojí za zmínku. Domácí špílmachr přehodil vyběhnuvšího brankáře z poloviny hřiště. Výstavní branka.

Konečný výsledek utkání na 7:1 pro Starou Boleslav stanovil v 87. minutě svým druhým gólem v zápase Petr Bláha.

Stará Boleslav tak včetně sedmi branek proti velvarské rezervě nasázela v letošní sezóně celkem 121 gólů, což je opravdu nevídaná produktivita.

FK Slavoj Stará Boleslav
Miroslav Sunkovský: Utkání proběhlo hladce. Byli jsme lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Celkovou sezónu hodnotím velice kladně a to i proto, že je to rekordní sezóna v počtu vstřelených gólů. Za celou sezónu jsme prohráli pouze dva zápasy, takže určitě spokojenost. Teď už jen čekáme, jestli náhodou nepostoupíme z druhého místa. Samozřejmě bychom chtěli nahoru, ale když se to nepovede, nic se neděje, zkusíme to další sezónu.

Slovan Velvary B
Radek Šmíd: Od začátku utkání byli domácí lepším mužstvem jak na míči, tak v osobních soubojích. Akorát na začátku druhého poločasu jsme trochu zazlobili, dali jsme branku a poté nastřelili tyč. Domácí poté přidali další branky, takže bylo rozhodnuto.

T. Šejvl [-] - M. Voženílek [-] (72. J. Ježek [-] ) , J. Reichert [-] , J. Novák [-] , B. Kondratenko [-] - J. Matějovský [-] , V. Práger [-] (84. D. Sládek [-] ) , D. Krulich [-] , J. Šejvl [-] - P. Bláha [-] , J. Vodák [-] (72. M. Sunkovský [-] )

T. Holub [-] - M. Růžek [-] , V. Maňas [-] , D. Novák [-] , V. Podivínský [-] , F. Krška [-] (46. L. Šmíd [-] ) , R. Mikš [-] , M. Vošmera [-] , J. Dvořák [-] , D. Šlégr [-] (46. T. Bretšnajdr [-] ) , L. Černý [-]

Počet diváků: 54. Rozhodčí: Brožek Tomáš - BENEŠ Jan, TÝČE Vladimír.