19.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Sokoleč si poradila s posledními Rejšicemi

10

Rejšice do jarní části nevstoupily dobře a z prvních třech kol uhrály pouze bod proti Čelákovicím a v minulém kole zavzpomínaly na divoké výsledky z podzima, kdy prohráli v Průhonicích 9:2. V 19.kole přivítaly vedoucí tým SK Sokoleč, který ztratil body pouze minulý víkend po heroickém výkonu Mnichova Hradiště.

Provazník načal Rejšice

Rejšice chtěli v tomto zápase vycházet ze zajištené obrany a podnikat rychlé brejky, ale v úvodu utkání naopak z jednoho brejku inkasovali už ve 13.minutě mladým Provazníkem. Poté se hosté těžce dostávali do šancí proti dobře fungující obraně a do poločasu se žádná šance neujmula.

Sokoleč přidala další dva góly

Druhý poločas chtěli hosté co nejrychleji vstřelil gól a nebát se tak o výsledek, což se jim podařilo. Po deseti minutách uklidnil hosty Křivánek. O chvíli později opět znovu Křivánek navýšil vedení svého týmu už o tři branky.