STUMPF Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velim - M.Hradiště 2:1 (0:0) 16.03. 15:00 -
Doksy - Průhonice 3:1 (2:0) 11.11. 14:00 -
Jílové - Černolice 2:4 (2:3) 04.11. 14:00 -
Jest. Lhota - Sadská 1:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Kutná Hora - M.Hradiště 3:1 (2:1) 14.10. 10:00 -
Vlašim B - U.Janovice 3:3 (3:2) 08.10. 16:00 -
Cidlina B - Vysoká 0:4 (0:1) 30.09. 16:00 -
Slaný B - SK Rakovník 0:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Lhota - Hředle 7:3 (4:3) 10.09. 10:15 -
Milín - Velim 4:3 (1:2) 02.09. 10:30 -
Doksy - Milín 0:2 (0:0) 12.08. 17:00 -
B.Podolí - Plaňany 1:3 (1:2) 18.06. 17:00 -
Libušín - Lubná 2:1 (1:1) 03.06. 17:00 -
Poříčí - Nymburk 3:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
Rejšice - Mělník 3:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Doksy - Sokoleč 0:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Velvary B - Záryby 1:5 (1:0) 23.10. 15:30 -
Tuchoměřice - Tn Rakovník 8:0 (3:0) 15.10. 15:30 -
Libušín - Lhota 2:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Lhota - Tn Rakovník 2:1 (2:0) 11.09. 10:15 -
Čáslav B - B.Poděbrady 3:8 (2:2) 04.09. 17:00 -
Nespeky - Poříčany 2:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Zdice - Mníšek 5:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Dobříš B - Milín 0:1 (0:1) 05.06. 17:00 -
Lány - Hostouň B 2:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
N.Ves - Dobříš B 3:0 (1:0) 14.05. 10:30 -
Lhota - Dobrovice 0:6 (0:3) 08.05. 17:00 -
V. Přítočno - Švermov 1:3 (0:0) 30.04. 14:00 -
Lhota - Tuchlovice 0:1 (0:1) 15.04. 17:00 -
Libušín - Nelahozeves 1:1 (1:1) 09.04. 16:30 -
Rejšice - Sokoleč 0:3 (0:1) 02.04. 16:30 -
Poříčí - B.Poděbrady 1:3 (1:1) 12.03. 14:30 -
Vlašim B - Nespeky 1:3 (0:2) 13.11. 14:00 -
Hlízov - Sokoleč 2:4 (2:2) 30.10. 14:00 -
V. Přítočno - Mšec - Nové Strašecí 1:2 (0:0) 23.10. 15:30 -
Tuchlovice - Vlašim B 1:0 (1:0) 16.10. 15:30 -
Radonice - Kosmonosy B 2:1 (2:0) 09.10. 16:00 -
Prčice - Chlumec 1:2 (0:0) 03.10. 16:00 -
Zdice - Klecany 4:2 (1:2) 28.09. 16:30 -
Hřebeč - Nespeky 2:5 (2:3) 18.09. 10:15 -
Hlízov - Čelákovice 2:2 (1:0) 11.09. 17:00 -
Prčice - Podlesí 3:2 (2:0) 05.09. 17:00 -
Říčany - Senohraby 5:2 (2:0) 12.09. 17:00 -
V.Dobrá - Spartak 2:1 (1:1) 07.03. 14:30 -
Kosmonosy - S.Boleslav 6:0 (3:0) 10.11. 14:00 -
Cerhovice - Tlustice 2:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Jevany - Mnichovice 3:1 (1:0) 26.10. 14:30 -
Doksy - Prčice 2:1 (1:1) 19.10. 15:30 -
Čáslav B - Rejšice 2:1 (1:0) 22.09. 16:30 -
Byšice - Bakov 0:2 (0:1) 14.09. 16:30