Redaktor: Pavel Klain


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

 Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 16.05.2022 20:26 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Rejšice přehrály Záryby a už nejsou poslední


Rejšice přivítaly v 25.kole Záryby, které chtěli porazit a předskočit FC Mělník a odpoutat se z posledního místa. Záryby nezažívají dobrou jarní část, jelikož uhrály pouze bod.


Reportáž

Hradiště prodloužilo svou šňůru neporazitelnosti a Poděbradům ji naopak ukončilo


Mnichovo Hradiště přivítalo na domácí půdě ve 25.kole Slovan Poděbrady, které v ajrní části ještě neprohrálo a to samé domácí MSK. Oba celky chtěli tuto šňůru prodloužit a očekával se vyrovnaný vzájemný duel.


Reportáž

Bousov obral Pšovku o body


Dolní Bousov přivítal v 25.kole vedoucí celek Pšovku Mělník. Pšovka Mělník za posledních 17 kol ztratili body teprve potřetí, stejně jako v Divišově bezbrankovou remízou.


Rozhovor

Radek Pešl, SK Slavia Jesenice: Zahrát si se Štěpánem Kučerou a Ladislavem Volešákem byla čest.

 Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 13.05.2022 19:27 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

12.05.2022 20:25 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Hlízov po dvou zápasech zabral a odnesl to Bousov brankou v závěru utkání


Fotbal Hlízov přivítal ve 24.kole na domácí půdě kvalitního soupeře z Dolní Bousova. Hlízovští chtěli po třech utkáních opět bodovat naplno a bousovští odčinit domácí prohru se Slovane Poděbrady.


Reportáž

Jesenice poslala FC Mělník o soutěž níž, kterému nadělili bůra


FC Mělník přivítal ve 24.kole na své domácí půdě Slavii Jesenici. Mělník po minulém týdnu, kdy odstoupil v polovině zápasu tentokrát zápas dohrál, ale výsledek nebyl úplně odlišný. Jesenice stále živí naději na záchranu a vše mají ve svých rukách.


Reportáž

Jiráň se blýskl hattrickem a Poděbrady dál válcují své soupeře


Slovan Poděbrady přivítal ve 24.kole na své půdě rezervu Čáslavi. Poděbrady chtěli svou šňůru natáhnout a čáslavští prozměnu chtěli potvrdit domácí výhru z minulého týdne a bodovat na půdě silných Poděbrad.


Reportáž

Luštěnice v okresním derby přehrály poslední Rejšice


Sokol Luštěnice přivítal v rámci 24.kola na domácí půdě nedaléké Rejšice


Reportáž

Záryby svými chybami darovaly Hradišti všechny tři body


Záryby přivítaly ve 24.kole na domácí půdě Mnichovo Hradiště. Záryby, které vyfasovaly v minulém týdnu bůra s rezervou Čáslavi chtěli prolomit šňůru šesti zápasů bez získaného bodu. Zato Mnichovo Hradiště, které se veze na vítezné vlně a v jarní části ještě nenašly přemožitele a chtěli tuto šňůru prodloužit.


Reportáž

Čelákovice měly na lopatě Pšovku, ale přesto nemají ani bod


Čelákovice přivítaly na domácí půdě druhý celek tabulky Pšovku Mělník. Po minulé prohře v Jesenici si domácí chtěli spravit chuť, ale úkol je nečekal lehký. Suverenní Pšovka povrdila svpou suverenity další výhrou nad těžkým soupeřem z Hlízova.


Reportáž

Sokoleč potvrdila roli favorita až ve druhém poločase


Celek Jawa Divišov přivítal na své půdě vedoucí celek soutěže na domácí půdě a po minulém přídělu od Průhonic si chtěl spravit chuť a před diváky alespoň získat cenný bod. Sokoleč po minulém kolotoči, který předvedla Mělníku očekávala další snadnou výhru.


Reportáž

Pěčice po sedmi zápasech uhrály cennou remízu s Průhonicemi


Sokol Pěčice po výhře v prvním jarním kole do dnešního zápasu nezískaly ani bod a chtěli konečně opět bodovat před svými diváky. V cestě jim stál třetí celek Spartak Průhonice, které chtěly udržet krok s vedoucím duem.


Rozhovor

Dominik Novotný, Slavia Jesenice: Manchester United a guláš k tomu. To by byla ideální kombinace.

 Středočeský | 1.A třída sk. B
Středočeský 06.05.2022 16:39 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

05.05.2022 18:56 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Čáslav rozhodla už v prvním poločase a Zárybům nadělila pověstného bůra


Rezerva Čáslavi přivítala ve 23.kole na své půdě Záryby, které ještě v jarní části nepoznaly vítězství. Čáslav chtěla potvrdit přivezený bod z Luštěnic a protáhnout svou sérii na tři zápasy bez prohry.


Reportáž

Pšovka se oklepala z prohry a porazila Hlízov


Pšovka Mělník přivítala ve 23.kole na domácí půdě Fotbal Hlízov, který nečekaně padl v minulém kole v Čelákovicích. Mělník chtěl po minulém nezdaru se Slovanem Poděbrady, takže se očekával vyrovnaný souboj dvou kvalitních mužstev.


Celkový počet článků: 104