23.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Rezerva Holešova loupila v sobotu v Jaroslavicích

12

Jaroslavice přivítaly na svém hřišti celek z Holešova, který je velmi nepříjemným protivníkem. V prvním poločasu se 80 platících diváků branky nedočkalo. Druhá půle už vyzněla lépe pro hostující tým, který třemi trefami rozhodl o své výhře.

V první půli branka nepadla

"Od prvních minut byli hosté z Holešova nebezpečnější a pouze jejich špatná koncovka nás v první půli zachránila od inkasované branky. Věřil jsem, že druhý poločas se náš výkon zlepší a obraz hry se změní. Holešov nás ale ani po přestávce do ničeho nepustil a naopak začal proměňovat své šance. Konečný výsledek je pro nás ještě milosrdný a výhra hostů je naprosto zasloužená. Tři body tak putují do Holešova, nám se utkání nepovedlo podle našich představ", hodnotí duel hráč SK Jaroslavice Lukáš Macalík.

Hosté dokázali výhru strhnout na svoji stranu

Miroslav Gerát, trenér Holešova „B“: „Soupeře jsme v prvním poločase nepustili do žádné šance, naopak jsme neproměnili tři tutovky. Do druhé půle jsme přeskupili řady, s příchodem mladého Štolla hráli na dva útočníky. A uvedl se skvěle – během patnácti minut třikrát ohrozil branku domácích, orazítkoval břevno. Utkání jsme zlomili v 62. minutě po brance Chudárka, o šest minut později na 2:0 zvyšoval skvěle hrající Pecha, který samostatnou akci zakončil dělovkou na zadní tyč. Po chybě domácího brankáře se prosadil i Štoll, jenž svůj výkon okořenil brankou na 3:0. Celému týmu bych rád poděkoval za to, jak bránil. Skvěle jsme odolávali nákopům Jaroslavic, které se v podstatě nedostaly do šestnáctky.“