26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Mokré po osmi duelech zabralo, v Kameňáku padlo sedm gólů

15

Fotbalisté Mokrého porazili ve 26. kole III. třídy rezervu Kamenného Újezdu 4:3 a ukončili sérii bez výhry trvající osm zápasů. Hosty poslal v Kameňáku do vedení Bohatý a Houska, před přestávkou se pak dvakrát trefil Štumbauer. Ani vysoké vedení hosty neuklidnilo a ve druhé půli se ještě strachovali o tři body. Naštěstí pro ně už domácí vyrovnat nestihli. Mokré se díky vítězství posunulo v tabulce na šestou pozici. Kamenný Újezd skončil desátý.

TJ Mokré
Jiří Malý: Každý tým chce vyhrát poslední zápas. Jsem rád, že se to chlapům povedlo a je to taková malá náplast za nepříliš povedené jaro. Rozhodla první půle, kdy se nám střelecky zadařilo. Tímto zápasem se s námi rozloučil dlouholetý kanonýr Petr Houska, i proto je důležité, že jsme na jaře často zapojovali dorostence. Budeme jejich rychlost a nadšení potřebovat.