23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Moravské Budějovice B doma s Okříškami B nezaváhaly

5

Fotbalisté Moravských Budějovic B si v domácím zápase proti Okříškám B připsali výhru 4:1

Domácí o dva góly lepší

Celý první poločas byla lepší hostující Benfika, paradoxně góly dávali domácí po chybách na levé straně Okříšek. V neproměňování šancí vynikal Viktor Bulant, o nic lépe nebo hůře na tom nebyl Vostal. Domácí ze dvou ojedinělých výpadů na polovinu hostů vstřelili dvě branky.

Domácí si výhru pohlídali

Ve 46 minutě dostal chvíli času V.Bulant ve vápně a krásnou technickou střelou dal vzpomenout na Csaplárovu past. Pokračovalo neproměněňování šancí a spousta nedotažených akci hostujícího celku. Deset minut před koncem přišlo rozuzlení v podobě dvou branek domácího celku, který Okříškám dal lekci z produktivity.

SK Huhtamaki Okříšky B
Jůza Jaroslav, hráč: Kdyby byla proměněna alespoň třetina příležitostí, bylo o výsledku rozhodnuto během první poloviny. Gratuluji domácím.