VRZAL Vlastimil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Koněšín - Okříšky B 3:2 (3:2) 24.03. 15:00 -
Čáslavice - Litohoř 3:3 (2:2) 04.11. 14:00 -
FŠ Třebíč B - Dukovany B 11:2 (7:1) 29.10. 14:30 -
Blatnice B - Domamil 0:4 (0:3) 28.10. 14:30 -
Přibyslavice B - Štěměchy 6:2 (2:1) 22.10. 14:30 -
Kouty B - Želetava B 3:5 (1:2) 21.10. 14:30 -
Litohoř - Okříšky B 4:4 (4:3) 15.10. 10:15 -
Stařeč B - Domamil 3:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Okříšky B - Čáslavice 2:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Podhorácko - Kouty B 4:4 (4:2) 07.10. 15:00 -
Jaroměřice - Studenec 6:2 (3:0) 01.10. 15:00 -
Kouty B - Domamil 4:1 (0:1) 30.09. 15:30 -
Kamenice - Růžená 4:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
Želetava B - Heraltice 5:1 (2:0) 16.09. 15:30 -
FŠ Třebíč B - Litohoř 6:2 (1:1) 10.09. 16:00 -
Štěměchy - Želetava B 0:6 (0:3) 10.09. 10:15 -
Litohoř - Rapotice B 4:1 (1:0) 03.09. 10:15 -
Podhorácko - Heraltice 2:4 (0:2) 02.09. 16:00 -
Štěměchy - Podhorácko 1:4 (1:2) 27.08. 16:30 -
Dukovany B - Šebkovice B 2:1 (1:0) 26.08. 10:15 -
Mohelno - Rapotice B 3:0 (3:0) 20.08. 16:30 -
Radkovice - Valeč B 2:2 (2:1) 19.08. 16:30 -
Mor. Bud. B - Mohelno 2:7 (0:2) 13.08. 16:30 -
Studenec - Mohelno 1:0 (0:0) 11.06. 16:30 -
Ocmanice - Březník 3:0 (0:0) 10.06. 16:30 -
Domamil - Jemnicko B 6:2 (4:1) 09.06. 18:00 -
Štěměchy - Přibyslavice B 1:8 (0:3) 04.06. 13:30 -
Koněšín - Okříšky B 8:3 (4:2) 03.06. 16:30 -
Rapotice B - Mor. Bud. B 0:10 (0:6) 28.05. 16:30 -
Podhorácko - Stařeč B 1:3 (0:3) 27.05. 16:30 -
Slavice - Opatov 1:4 (1:1) 21.05. 16:30 -
Opatov - Koněšín 2:1 (1:0) 14.05. 16:30 -
Dukovany B - Smrk 2:1 (2:0) 13.05. 15:00 -
Jakubov - Domamil 2:5 (0:1) 07.05. 15:00 -
Čáslavice - Opatov 0:9 (0:7) 06.05. 16:30 -
Blatnice B - Police 1:4 (0:2) 05.05. 17:00 -
Předín - Slavice 10:0 (5:0) 01.05. 17:00 -
Okříšky B - Šebkovice B 2:2 (1:1) 30.04. 16:00 -
Radkovice - Smrk 3:1 (1:0) 29.04. 16:00 -
Jemnicko B - Police 5:0 (3:0) 23.04. 16:00 -
Březník - Třebenice B 1:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Štěměchy - Blatnice B 4:2 (2:2) 09.04. 15:30 -
Ocmanice - Třebenice B 1:3 (1:1) 09.04. 10:15 -
Slavice - Mor. Bud. B 0:8 (0:6) 01.04. 15:30 -
Šebkovice B - Slavice 4:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Opatov - Studenec 1:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Koněšín - Radotice 3:2 (1:0) 30.10. 14:30 -
Blatnice B - Jakubov 2:6 (1:3) 29.10. 14:30 -
Litohoř - Police 8:0 (5:0) 09.10. 10:15 -
Radkovice - Březník 2:0 (1:0) 08.10. 15:00