17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Moravské Budějovice B doma nečekaně remizovaly s Pyšelem

9

Fotbalisté Pyšelu vybojovali překvapivě cenný bod na půdě Moravských Budějovic B v poměru 1:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

SK Moravské Budějovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Pyšelu. Favoritem zápasu byli domácí borci. To také potvrdili již v 15. minutě kdy se trefil Miroslav Buďa - 1:0. Jenže vedení domácích dlouho nevydržel a ve 23. minutě vyrovnal David Kupský - 1:1. Tak také nakonec skončil první poločas.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Ve druhém poločase se nehrála příliš pohledná kopaná, což vyhovovalo více hostujícímu týmů. Domácí se sice snažili vstřelit rozhodující branku, ale houževnaní hosté nakonec cennou remízu uhájil.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej, hráč: V tomto zápase jsme chtěli plně bodovat, ale soupeř byl velmi houževnatým protivníkem.

O. Dvořák [-] - A. Kabashaj [-] (46. K. Svoboda [-] ) , Z. Škoda [-] , O. Nedvědický [-] (60. J. Okoš [-] ) , O. Fedra [-] , M. Buďa [-] , M. Premar [-] , J. Kodajek [-] , R. Szabó [-] , J. Povolný [-] , T. Michal [-]

TJ Sokol Pyšel
F. Demel [-] - J. Čapo [-] , A. Fila [-] , L. Tůma [-] , F. Dvořák [-] , D. Šubert [-] , D. Kupský [-] , M. Šabacký [-] , J. Hejátko [-] , M. Široký [-] , D. Šabacký [-]

ŽK: 85. F. Dvořák .
Hráči zápasu: M. Buďa - D. Kupský .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - STEHLÍK Libor (N), KUDRNA Ladislav (N).