17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Čáslavice zdolaly Okříšky B

37. M. Klika , 78. L. Rubák
9

Ve šlágru kola si doma Čáslavice proti Okříškám B připsaly důležitou výhru o postup do Okresního přeboru

Domácí se ujali vedení

Čáslavice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Okříšek B.Na podzim se oba celky rozešli smírně 1 :1. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. V Čáslavicích se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí a bojem ve středu hřiště. Domácí vstřelili obě branky po rohových kopech. Nejprve se prosadil ve 37. minutě Klika. Klid na kopačky Čáslavic přidal v 78. minutě Rubák. Hosté měli v závěru samci na snížení, ale Beránkova střela se těsně nevešla.

Domácí ještě skóre navýšili

Klid na kopačky Čáslavic přidal v 78. minutě Rubák - 2:0. Hosté měli v závěru šanci na snížení, ale Beránkova střela se těsně nevešla mezi tři tyče. Domácí celek se tak důležitou výhrou nad těžkým soupeřem z Okříšek udržel druhou pozici těsně za vedoucími Hrotovicemi.

SK Huhtamaki Okříšky B
Ferdan Michal, hráč: V Čáslavicích se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí a bojem ve středu hřiště. Domácí vstřelili obě branky po rohových kopech. Nejprve se prosadil ve 37 minutě Klika. Klid na kopačky Čáslavic přidal v 78 minutě Rubák. Hosté měli v závěru samci na snížení, ale Beránkova střela se těsně nevešla.