17.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

2

Zápas byl opět bohatý na góly i penalty.

Jednalo se o souboj celků z horní části tabulky, s 15.v tabulce.

Vyrovnaný poločas

Jednalo se o 1.zápas jarní části, 17.kolo pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním dopoledni 19.3. 2022.

Utkání Hostivař-Uhelné sklady, působilo pozitivním dojmem, bylo gólově nadprůměrné a to ve prospěch domácích.

První poločas poločas byl vyrovnaný, stav byl 1:1, když góly vsítil za domácí celek Jan Penc kapitán mužstva a to již v

7.minutě z penalty a V.Šafránek za hosty a to ve 12.minutě.

Nutno podotknout, že terén byl kvalitní.

Hosté ze sestupového místa, chtěli moc zabodovat.

Ovládnutí hry domácím celkem

Ale ve druhé polovině hry vládli domácí. Domácí dali soupeři gól v 52. minutě a to David Macháček. A tak dokázali střelci Pelc a Macháček, dovést svůj tým k zaslouženému vítězství 2:1. hosté tedy již nezvládli koncovku. domácí si nenechali vzít výhru.

Výkon rozhodčího byl v rámci možností v pořádku, snad jen na konci hry byl šlapák ve prospěch hostů  a rozhodčí jej nepískal.

V utkání byli rozdány 4 žluté karty a 1 červená až v 92. minutě a to pro Jahodu Matěje, Uhelné sklady.

Zápas sledovalo 50 diváků.

Svěřenci trenéra Petra Procházky Sk Hostivař hrají za týden 18.kolo se stejným týmem, ale venku.

Autor článku: Josef CHAMULA

SK Hostivař
Petr Procházka: Dle mne šlo o bojovný zápas, hosté se snaźí dostat ze spodku tabulky. Byl kvalitní terén. Byli proměněné 2 penalty, 1 naše a 1 od hostů. Nejlepší hráče mám 2 a to Jana Kučeru a Jana Pence.

SK Uhelné sklady Praha
Lukáš Zilvar: Utkání i přes prohru bylo kvalitní. Obě penalty byli proměněné námi a soupeřem. Výkon rozhodčího hodnotím kladně aź na neuznaný šlapák od soupeře a to ke konci hry. Nejlepší hráč zápasu byl Jakub Sainer.